Prawa słuchawka gra głośniej od lewej


(Rodestius9900) #1

Witam! Mam problem ze słuchawkami. Otóż prawa słuchawka gra głośniej od lewej. Problem pojawił się dzisiaj po odpaleniu komputera. Wczoraj było wszystko dobrze. Balans jest dobrze ustawiony. Podłączyłem słuchawki do telefonu i tam jest wszystko okej, więc nie jest to wina słuchawek. Podłączyłem rówież inne słuchawki do komputera i w nich występował ten sam problem. Co jest nie tak? Czy uszkodzone może być wejście, czy może coś w opcjach komputera?


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(Szczepaniak5315) #3

Zobacz w ustawieniach programu do odtwarzania muzyki (zakładam że w ustawieniach windows też już patrzałeś) może tam masz balans przestawiony.


(Rodestius9900) #4

Tam jest wszystko dobrze. Problem występuje nie tylko w muzyce ale i we wszystkim co odtwarza dźwięk.


(t0m3k_) #5

Może jeden kabelek jest za długi i trzeba ukrócić?

A na poważnie to odpal sobie jakieś distro linuxa live żeby problem sprzętowy wykluczyć.


(JNJN) #6

W ostateczności zbalansuj oba kanały i już.