Prawa słuchawka gra głośniej od lewej

Witam! Mam problem ze słuchawkami. Otóż prawa słuchawka gra głośniej od lewej. Problem pojawił się dzisiaj po odpaleniu komputera. Wczoraj było wszystko dobrze. Balans jest dobrze ustawiony. Podłączyłem słuchawki do telefonu i tam jest wszystko okej, więc nie jest to wina słuchawek. Podłączyłem rówież inne słuchawki do komputera i w nich występował ten sam problem. Co jest nie tak? Czy uszkodzone może być wejście, czy może coś w opcjach komputera?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Zobacz w ustawieniach programu do odtwarzania muzyki (zakładam że w ustawieniach windows też już patrzałeś) może tam masz balans przestawiony.

Tam jest wszystko dobrze. Problem występuje nie tylko w muzyce ale i we wszystkim co odtwarza dźwięk.

Może jeden kabelek jest za długi i trzeba ukrócić?

A na poważnie to odpal sobie jakieś distro linuxa live żeby problem sprzętowy wykluczyć.

W ostateczności zbalansuj oba kanały i już.