Prawdopodobnie Keylogger na komputerze


(Sara Lojek) #1

Dzień dobry, mam keyloggera na komputerze, co jest pewne, ponieważ włamali mi się na konto w grze i nie zostawili nic... Próbuję Antivirusem Kasprowskym, OTL mi szukał, tylko co dalej? Pomóżcie, bo sama tego nie ogarnę. Nie wiem gdzie mam to dziadostwo, nie wiem jak to wygląda, w komputerach mało co się rozumiem, ale jakoś to usunąć musze, bo nie mam życia :frowning: Mam Windows Viste. Pomożecie?

Z góry dziękuję.


(Spandau) #2

Widzisz my też nie wiemy, tutaj opieramy się w analizie na raportach np OTL, ale po kolei. Wykonaj pełne skanowanie Malwarebytes (zainstaluj wersje darmową) http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free Jeśli masz ten program na dysku nie pobieraj go. Jeśli program coś wykryje nic nie usuwaj tylko pokaż raport na forum.


(Sara Lojek) #3

No więc znalazło mi 34 szpiegujące programy na moim komputerze, w tym trojana. Jak klikam otwórz plik to wyskakuje mi "Pobieranie" i mówi że Trojanem jest mozilla :shock:


(Spandau) #4

Pokaż proszę raport Malwarebytes + dodatkowo raporty OTL instrukcja analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741


(Sara Lojek) #5

Raport z Malwarebytes : http://www.wklej.org/id/790210/.

OTL : http://www.wklej.org/id/790219/

Extras : http://www.wklej.org/id/790221/

PS. Jeśli prawdopodobnie to co mam jeszcze zrobić aby się upewnić?


(Spandau) #6

Start - Panel sterowania - Odinstaluj program - znajdź i odinstaluj

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Następnie użyj AdwCleanera z opcji Delete Przed użyciem zamknij wszystkie przeglądarki Instrukcja otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html#p3090080 pokaż raport na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log OTL na forum.