Prawdopodobnie Keylogger na komputerze

Dzień dobry, mam keyloggera na komputerze, co jest pewne, ponieważ włamali mi się na konto w grze i nie zostawili nic… Próbuję Antivirusem Kasprowskym, OTL mi szukał, tylko co dalej? Pomóżcie, bo sama tego nie ogarnę. Nie wiem gdzie mam to dziadostwo, nie wiem jak to wygląda, w komputerach mało co się rozumiem, ale jakoś to usunąć musze, bo nie mam życia :frowning: Mam Windows Viste. Pomożecie?

Z góry dziękuję.

Widzisz my też nie wiemy, tutaj opieramy się w analizie na raportach np OTL, ale po kolei. Wykonaj pełne skanowanie Malwarebytes (zainstaluj wersje darmową) http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free Jeśli masz ten program na dysku nie pobieraj go. Jeśli program coś wykryje nic nie usuwaj tylko pokaż raport na forum.

No więc znalazło mi 34 szpiegujące programy na moim komputerze, w tym trojana. Jak klikam otwórz plik to wyskakuje mi “Pobieranie” i mówi że Trojanem jest mozilla :shock:

Pokaż proszę raport Malwarebytes + dodatkowo raporty OTL instrukcja analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Raport z Malwarebytes : http://www.wklej.org/id/790210/.

OTL : http://www.wklej.org/id/790219/

Extras : http://www.wklej.org/id/790221/

PS. Jeśli prawdopodobnie to co mam jeszcze zrobić aby się upewnić?

Start - Panel sterowania - Odinstaluj program - znajdź i odinstaluj

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Następnie użyj AdwCleanera z opcji Delete Przed użyciem zamknij wszystkie przeglądarki Instrukcja otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html#p3090080 pokaż raport na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log OTL na forum.