Prawdopodobnie wirus ! Proszę o sprawdzenie

Witam ! Mam taki problem,mianowicie syn zainstalował grę maincrafta i pobrał jeszcze jakiegoś moda ! Gdy wypakował tego moda prawie wszystkie ikony na pulpicie zmieniły się jako ikony winrar. I gdy chcę otworzyć jakiś program np skype otwiera się winrar !!

To nie wirus, bez obaw. Mój kolega też miał podobny problem. Przywrócił system i wszystko było pięknie. Przywróć system do czasu z przed minecrafta.

Tak ,ale problem w tym że nie miałem ustawionego przywracanie systemu ! Co teraz ?

Dodane 09.04.2012 (Pn) 18:52

Podaje nowy LOG OTC ,bo wcześniej miałem ustawienia standardowe. Proszę o pomoc i sprawdzenie !!

Po pierwsze brak raportu Extras.txt

Po drugie dlaczego uruchamiasz Combofixa, nie wszystko musi być winą infekcji.

Proszę odinstalować

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.

Programy już usunięte. To zaległy log OTL EXtras http://wklej.to/YjZ0A Zaraz zrobię resztę i podam raporty !!

Dodane 10.04.2012 (Wt) 12:33

Zobacz ten wątek problem-otwieraniem-plikow-typu-skrot-lnk-t473396.html

To znaczy ,że niema wirusa, tylko problem jest z systemem ? :frowning:

Spokojnie. Proszę utworzyć sobie nowy punkt przywracania systemu i użyć programu który jest w linku powyżej.

Wszystko wróciło do normy ! Bardzo dziękuję Panie (spandaupol) jest Pan wielki !!

Uruchom OTL klikasz Sprzątanie to usunie OTL’a wraz z jego kwarantanną

Odinstaluj zbędne

To chyba wszystko