Prawdopodobnie włamanie na konto google

Witam , jak w temacie zauważyłem dziwna aktywność  na koncie tzn. w zakladce logowanie i bezpie…   zobaczylem ze na moje konto  logowal sie telefon którego

w zyciu nie mialem.Troche spanikowalem  pozmienialem haslo , pomocniczy e mail,   wlaczylem dwustopniowa weryfikacje, lecz nadal widze ze na to konta

loguje sie jakis  inny telefon .   Sam nie wiem jak  to naprawic ???

Z menadżerze urządzeń usuń ten telefon. 

Google - Moje Konto - Logowanie i bezpieczeństwo - Aktywność urządzeń i powiadomienia - Przejrzyj urządzenia. Zaznaczasz interesujące i dajesz USUŃ dostęp do konta. Wsio.

Chcialbym wspomniec tylko ze  jest napisane  to utrzadzenie zostalo zarejestrowane 31 lipca 2016(ten nieznany telefon) a niedawno robilem wipa.

Co do menedzera owszem widze to urzadzenie na liscie ale moge jedynie ustalic model urzadzenia , ostatnie logowanie i miejsce , nie mam usun dostep do konta

 

a tak wyglada to na screenach2017-01-09 00_55_16-Ostatnio używane usługi.png

2017_01_09_00_56_05_Ostatnio_u_ywane_us_

oczywiscie moje to    J 3   a tego  Note 2 nie kojarze i nie ma opcji usun

sorry za drugi maly screen

Jak zmieniłeś hasło i włączyłeś dwuetapową weryfikację, to będzie ok. Gdy przyjdzie Ci E-mail z potwierdzeniem logowania, którego nioe wykonywałeś, to po prostu zignoruj je, a wiadomość usuń. Ewentualnie możesz zgłosić sprawę do Google’a.