(Prawdopodobnie) zablokowane konto Google

Witam,

Oto moja historyjka:

  1. Założyłem kiedys sobie konto mailowe na gazeta.pl z określonym loginem.

  2. Założyłem konto na PIcasa - a więc chyba równoznaczne jest to z założeniem konta na Goole. Konto Picasy ten sam login.

  3. Gazeta pewnego dnia zaczęła współprace w kwestii maili z gmail.

  4. Założyłem dodatkowe konto mailowe gmail - login inny

W pewnym momencie dostępu do tych usług chroniło to samo hasło.

Mam wrażenie, że logowałem się na jeden login, a podczas pracy z Google widoczny był inny - nie zwracałem na to uwagi, myśląc, że fakt posiadania dwóch kont mailowych taki młyn tworzy, a po drugie miałem bez problemu dostęp do wszystkiego.

Korzystałem wcześniej z Picasa 2 bodajże.

Zainstalowałem kilka dni temu Picasa3 i chcąc dodać sobie do albumu zdjęcia zauważyłem, że w programie Picasa3 nie jestem zalogowany do Web Albums.

Po kilku nieudanych próbach zalogowania wylogowałem się z Google i chciałem zalogować ponownie…bez skutku. Żaden login z AKTUALNYM i zapamiętanym przez FF hasłem nie pasował.

Wyczyściłem pamięć podręczną, ciasteczka, hasła w FF…bez powodzenia.

Może miał ktoś podobny problem i mi powie, czy jest szansa odzyskania dostępu do tych usług, czy lepiej zacząć myśleć o nowym koncie?

Pozdrawiam:)

EDIT:

W międzyczasie wysłałem formularz do Google…ale nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji.

Dostęp do konta Google już mam, Picasa działa jak należy.

Pozostaje problem konta mailowego na gazeta.pl

Nie mogę się na nie zalogować.

W skrzynce gmail, gdy piszę nową wiadomość nadal jest opcją wyboru z której skrzynki - gmail, czy gazeta.pl chcę wysłać wiadomość. Wiadomość wysłałem pomyślnie, czyli z poziomu konta Google jestem zalogowany na koncie mailowym na gazeta.pl, ale zalogować się oddzielnie nie mogę.

No i nie mogę zobaczyć odebranych wiadomości na gazetowej skrzynce…

EDIT:

Próbowałem dodać w gmailu konto z gazeta.pl do kont , zktórych pobierana będzie równiez poczta, nie tylko wysyłana, ale “konto jest obecnie niedostępne” albo cos podobnego.

jak je odblokować?

reset hasła wymaga odpowiedzi na kilka pytań, których to odpowiedzi chyba nie jestem w stanie udzielić…nie pamiętam jaki rok urodzenia wpisałem itp - klepię tam najczęściej byle co…

witaj! skąd wziąłeś formularz do Googli? pozdrawiam! jurek196