Prawdopodobny błąd w programie! HWMonitor

Cześć. ■■■? Myślałem, że jestem głupi. Patrzyłem temperatury w programie HWMonitor. I mnie zamurowało. Jak zobaczyłem min. temperaturę procesora (-48).

Możliwe to jest?

A pytanie jeszcze mam takie… Czy wszystkie temperatury są na dobrym… poziomie? Nie za dużo, nie za mało stopni? Szczerze się na tym nie znam, dlatego pytam się was.

Dzięki

Oto SS: >>KLIK<<

>>KLIK<<

Taak, bez wątpienia błąd programu. Użyj programów CPU-Z oraz GPU-Z. Jeżeli tam będzie ten sam problem - oznacza to, że coś stało się z czujnikami.

Ściema jakich mało. Ujemną temperaturę to otrzymasz na procku, ale jak chłodzisz go ciekłym Azotem, a nie powietrzem… Co do temperatury aktualnej dysku i procesora, pasowałby je schłodzić, ponieważ przyjdzie lato, dowali 30-40 stopni i procek co prawda nie, bo się wyłączy, ale dysk się może zagotować, a jak nie, to przez ysoką temperaturę radykalnie spadnie żywotność…

No dobra dzięki, a przeczyszczenie wiatraczków coś pomoże??

Pewnie, że tak. Powinna pomóc też wymiana pasty, ale na jakąś porządną, np. Arctic Cooling MX2, a nie jakiś silikonowy szrot za 5zł. Głupim pomysłem nie będzie również dorzucenie wentylatorów na przód i tył jeżeli nie masz i z boku, jeżeli masz taką możliwość.