Prawdziwa delta czy podróba?

(GPS-400AA-101A) 400W i (GPS-450AA-101A) 450W to dwa takie same zasilacze różnią się tylko W.

Ja tam zasilacz posiadam w kompie a nie w podpisie :stuck_out_tongue:

a wiecie że delta to medion?

Sprzęt z korporacji Medion, może nosić nazwę: Tevion, Micromaxx, Pro2, Delta , Inotec. Jest to ta sama firma i ten sam produkt.

tak w necie pisało :wink:

widziałem w necie test zasilaczy no name i o dziwo była tam delta… model 400W i przy obciążeniu 320W wymiękała…

lepiej brać Fortron 350W z wiatraczkiem z dołu (12cm) kosztuje podobnie i masz w 100% oryginał

podobno fortron ma 70% sprawności ale tego ci nie potwierdze :wink:

Hoho taki argument to mnie przekonuje. mam czas do jutra żeby sie zastanowić. W obecnej sytuacji to raczej fortron ten za 5 dyszek będzie.

Umx Nie wiem czemu ale na tym forum jest zasada że jeżeli jest ktos non konformistą to odrazu gada brednie, ludzie na chłopski rozum jak zasilacz za 30zł może być dobry…, wy macie argumenty że delta jest ok i tyle, uzasadnijcie w czym ta delta za 30zł jest dobra, mówicie że ciężka, ok. A może jest tam tylko dużo radiatorów i poprostu jest ciężki, bez przesady ale Umx uargumentował to że zasilacz Delta za 30zł, to niezbyt dobry zasilacz, ja się z nim zgada i każdy znający się powinien. Pozdrawiam

Radziunakon. Masz zamiar, w niedalekiej przyszłości składać nowego kompa czy coś? Ulepszać go w jakiś sposób?

Nie mam zamiaru, ludzie ja nie chce porad żeby sobie nowego kompa kupić, wymienić zasilacz na taki za 150 zł… albo wysłuchiwać bredni że zasilacz za 30 zł nie może być dobry…

Zasilacz za 30 zł może być dobry, powód? promocja? stara seria? używany? takich powodów można mnożyć.

@Kubinho moge napisać

"na chłopski rozum jak zasilacz a 50 zł może być dobry…

Ktoś sie załapał na chwyt marketingowy że jest cięzki napisał a wy to przytaczacie…

Opinia o Deltach jest dobra i ty tego nie zmienisz.

Niestety.

Nie no… to po co w ogóle sie pytasz, jak sam wszystko wiesz?!

Pytałem sie o autenyczność delty w aukcji ale temat zjechał na opinie o niej.

Po porównaniu zdjęć zasilacza z aukcji i z googla ja obstawiam, że to oryginał. Te zasilacze są tanie, gdyż często są to jakieś leżaki.

Firma delta jest b. dużym producentem zasilaczy i robi m.i. dla chiefteca serie gps. Zasilacze tego producenta na innych forach są chwalone za dobrą elektronikę, lecz nikt nie udowodnił jej wyższości nad innymi zasiłkami. Ale są to dobre zasiłki i nie bał się go podłączyć pod mojego kompa.

Qrde, a zauważyliście, że delta jest już od daaaaawna nie produkowana? Więc trudno się chyba dziwić, że jest taki tani, co? radziunakon , jednak ten konkretny zasilacz, który podałeś wygląda podejrzanie. Poszukaj innego. Najlepiej kup fortrona, tylko szukaj nówki, nie używki, warto jednak włożyć ciutkę w ten zasilacz, chyba, że znajdziesz sprawdzoną aukcję dla tej delty

Radziunakon opinie o butach Hakera z rynku tez sa dobre , a sa? - nie -_-, Masz te argumanty, naprawde