Prawdziwa Kasa! - Gra On-Line "VS Online"?

Witam,

Szperając po Necie wyskoczyła Mi stronka oferująca gre, w której zarabiamy bądź też tracimy prawdziwe pieniądze: Link

http://www.vsonline.pl/

Ciekaw co to jest, zaryzykowałem i zainstalowałem Gre. Hmm… grafika to

raczej do najlepszych nie należy ale sam fakt że zarabia się pieniądze… to mnie bardziej pubudziło żeby zacząć w to grać.

Wysłałem SMS-ka za 10,98(brutto) wpisałem w grze otrzymany kod i zaczołem zabawe. Jak narazie udało mi sie uzbierać 25zł.

Proszę Mi powiedzieć, czy ktoś już otrzymał 100zł (minimalna stawka do wypłaty)

Jak długo czekaliście na wypłatę pieniędzy?

Może ktoś sie podzielić opiniami.

hehh… to wygląda na zwykłe naciągactwo. wątpię, żeby coś się dało na tym zarobić. znając pomysły naciągaczy to w życiu nie uzbierasz 100 zł :slight_smile:

Też tak myślę .

jest to beznadziejna gra, zdecydowanie ją odradzam. ma masę bugów, grafika to żart a lista na której podobno są nicki tych co wygrali nie istnieje (bo takowych nie ma 8) )

według mnie to świetny biznes, tylko, że dla twórców tej strony i gry :wink:

spamowali mi ogłoszeniami z tym na gg, ale ja nie mam czasu i chęci na takie zabawy :slight_smile:

To Już nIe pierwsza taka giera :slight_smile: Już bylo pare… I co sie zawsze okazywalo ?? nic nie zarabiales . ona jest specjalnie tak zrobiona , zeby nic nie zaarobic :slight_smile:

Jestes pewny czy tylko piszesz “podobno” ?

Bo ja znam goscia (znajomy) który otrzymał kase po przekroczeniu 100 zł.

Krzysiek21 ja również rozmawiałem z człowiekiem któremu wypłacono 100zł. Pieniądze otrzymał na konto, i ma wszystkie dane (imie,nazwisko etc…) Jak by to miało być oszustwo, to raczej nie podawali by swoich danych? Ja aktualnie mam już 33zł :slight_smile:

Witheld życzę Ci, żebyś zarobił i znacznie więcej. Niestety dla mnie jest to zwykłe… szukanie osób skłonnych dać się oskubać. Tak ja to widzę.

Czyli, że to co mówią w TV markecie o kuracji ozonem, to tez prawda, bo tak mówią ??

Reklama dźwignią handlu.

Monczkin masz rację z tą kuracją ozonową.

Hehe przypomina sie Mi sytuacja jak kolega (fryzjer z zawodu) był u mnie i oglądając TV zobaczyliśmy, że mango Oferuje szczotkę dzięki której można wyprostować włosy <żal`totalny> Powiedziałem koledze żeby przedzwonił do Mango i sie zapytał jak taka szczoteczka może wyprostować włosy skoro nawet nie które dobre prostownice nie mogą wyprostować włosów. Pani odebrała telefon i powiedziała że jest to tylko Reklama i nie można tak zabardzo ufać temu co mówią :lol:

hmm, jeśli 100 osób wpłaci im te 10 zł wysyłając smsa to oni uzbierają 1000 zł, wtedy co im szkodzi oddać jakiemuś fuksiarzowi stówę po to, żeby rozreklamował wśród swoich znajomych, że na ich gierce można zarobić? ja tam podejrzewam, że aby wygrać te 100 zł to trzeba by było starsznie długo w to grać a do tego czasu wiele osób da się na spokój hehe… ale napisz jeśli Ci się jednak uda :slight_smile:

Hmm… można powiedzieć że ułatwiam sobie gre tzw. Botem :mrgreen: Omija on automatycznie opony, dzięki czemu zawsze wygrywam! Na moim koncie już 53zł :stuck_out_tongue: Ale i tak jest inna opcja jeszcze w tej grze ale narazie utrzymam to w tajemnicy 8)

Grałem w to i przegrałem 12 zł. Oszustwo i tyle.

hahah, a jak się przegrywa, to trzeba im to płacić jakoś? :stuck_out_tongue:

wybrali sobie najgorsza forme reklamy jaka może być, mianowicie spam na gg :expressionless: jak tylko zobaczyłem tą wiadomość odrazu blok numeru z ktorego to przyszło :expressionless:

wyjątki są jak zawsze :stuck_out_tongue: zresztą ile osób z tych co dali te dychę wygrywa bańke?

też o tym myślałem, skąd go masz? a ten drugi sposób to pewnie modyfikacja ramu tak jak w każdej tego typu grze, chociaż moge się mylić 8)

WITAM *************

Widząc jakich ma partnerów ta gra ,to oszustwem może to nie być …

To taki sam pic na wodę jak klikanie w linki za kasę. Do tego teraz ta koleś stworzył stronę z opisem jak założyć konto i promuje ją właśnie w serwisach kasa za klik. Można zbierać do us**** śmierci.

Tak samo jak zarób 15k zł w miesiąc, najpierw wysyłasz 5 zł i twój nr konta przesuwa się na liście, następne osoby przesyłają tobie i tak w kółko. Z tym, że najwięcej zarabiają co których konto jest na samej górze listy.

Witam!

Mam wszystkie boty do tej gierki…pisac gg: 2790432…przewaznie niewidoczny ale pisac :wink: