Prawie że nie możliwe...ale prawdziwe

"A nawet mniej, bo 7 godzin i 46 minut potrzebował Andy Nelson na ukończenie wszystkich misji fabularnych w grze. Trzeba przyznać, iż to nie lada wyczyn. Oczywiście, nikt by mu nie uwierzył, gdyby to powiedział, dlatego też na swojej stronie, którą znajdziecie tu, umieścił 37 filmików dokumentujących ten wyczynu. Dodatkowo, zamieścił również opis, z jakich błędów i sztuczek korzystał, by tego dokonać.

Nie powinniście się jednak martwić, gdyż gra nie jest taka krótka. Statystycznie, ukończenie wszystkich misji fabularnych zamuje graczom ok 30-40 godzin, a 100% ukończenie gry to już blisko 80 godzin spędzonych przy grze."

oczywiście mowa o gta san andreas :slight_smile:

źróło http://www.gta.pl

filmiki http://www.archive.org/details/GrandTheftAutoSA_746

p.s jestem pod wrażeniem :o ale grał an play`u :smiley:

ale po co robic nowe tematy czy nie można juz jednej dyskusji prowadzić tylko rozbijac :?:

własciwie masz racje…nie pomyślałem :x

Ja zacząłem ponad trzy miechy temu i do tej pory nie skończyłem :oops:

Fajnie żę miałeś GTA San Andreas 3 miesiące temu :?

Na PS2 jest od 7 miesięcy bodajże.

Ludzie to ale się nudzą :roll:

Jakoś nie przepadam za takimi fanatykami, sam nie wiem czemu heh

to musiał się sprężać chłopak !!

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w tym poście?

ja przeszedłem gta w 70% (wszystkie misje podstawowe + zlecenia) w ok. 3 dni (na PS2) i nie mam ochoty już do niej wracać :!: :lol:

Ciekawe ile razy powtarzal wszystki misje

Troszke napewno. :wink:

spójdz na post Michała1205. u niego niby napisałem post

“Ja zacząłem ponad trzy miechy temu i do tej pory nie skończyłem” ale to post misterdama więc mam pretensje

Ahaaaa, ale jak już to PS2, a nie SP2 :D. (PS2 - Play Station 2, SP2 - Service Pack 2)

Niedawno znalazłem w sieci film dokumentujący wyczyn pewnego maniaka, który ukończył główną misję w grze Morrowind w ( UWAGA ) 13 minut, i to bez żadnych oszustw! :diabel:

Tylko gdzie tu przyjemność grania? Sam męczę moją Morkę z dodatkami już prawie rok i nie mogę powiedzieć, żebym zwiedził cały świat i wykonał wszystkie zadania. :slight_smile:

Speed gaming to żadna nowość. W kilka minut można przejść Tomb Raidera I czy II, Fallouta II w niecałe 20minut (razem z końcowymi napisami ;]). Za miesiąc-dwa ten rekord zostanie pobity. Tylko jak pisze Czarno to widzę… - co w tym za przyjemność z gry? Może kogoś interesuje marna sława - mnie nie. :wink:

Gregor10 przepraszam Cię za mojego posta. poprostu źle spojrzałem na nicki. Jeszcze raz przepraszam :slight_smile:

nie szkodzi :slight_smile: każdemu się pomyłki zdarzają :slight_smile:

No to zassałem sobie wszystkie filmiki, oglądanąłem wszystkie i wyciągnąłem jeden wniosek: fajna ta gra :P:P :slight_smile:

Misje dosyć ciekawe, wozy takie średnie, motorki moga być, rowerki wypas…wioski fajne :slight_smile:

Nie mogę się już doczekać. Prawdopodobnie będe miał gre niedługo bo już gadałem z ciotką i ma mi przysłać :slight_smile: jak będe miał sa to podeśle jakies skriny

mój wujek był szybszy :lol:

i strierdzam kilka faktów: graficznie jest najbrzydsza z serii, ps nie wiadomo po co potrzebne ni chyba że w skleach, do tego nie ma ukrytych paczek i rampage’ów. Zresztą gdyby były to przy takim mieście bym nawet 15% tego nie zrobił.

Do tego strzelanie wygląda jak w mafii :shock: +elemeny rpg. Miód.