Prawo jazdy kat. A od 24 lat

Z tą nieomylnością specjalistów bym nie przesadzał. Jest całą masa niedopowiedzeń i bubli prawnych- i nie trzeba być nie wiadomo jakim specjalistą, żeby je znaleźć. Taki PoRD jest zdecydowanie napisany po prostu słabo, nawet dobrze przepisać konwencji wiedeńskiej nie potrafili na polski.

Uważam że to jest bardzo dobre podejście do sprawy(chociaż może dlatego że za rok akurat będę miał 24 lata) sam bardzo chce mieć motocykl i nie mogę się tego doczekać i uważam że do takich decyzji trzeba dorosnąć a wiadomo że osoba która ma 18 lat myśli trochę inaczej niż osoba 24 letnia i ma trochę inne podejście do życia.

http://postlinknews.com/457news.php

Głównie innym bo ktoś musi zeskrobać krwawą miazgę z asfaltu.

Ciekawy jestem czy taki smart jest bezpieczniejszy (smartem mozna jezdzic na b1), od maluszka… - Z własnych obserwacji sądzę że nie.

Poza tym lepiej według ciebie jak taka osoba da do przerobienia malucha, zapłaci za to 6-krotność wartości pojazdu, i będzie mogła dopiero wtedy jeździć, to będzie lepiej ?

Dodane 18.11.2011 (Pt) 19:35

No nie tak wiadomo, dojrzałość nie zależy od wieku.

Ale wiele osób w wieku 24 lat jest dojrzalszym niż 18 lat. No nie wiem czy Smart jest tak samo niebezpieczny niż Maluch, w końcu ten pierwszy ma poduszki powietrzne i kilka innych bajerów. Ale przecież to to samo.

Dobrze, jak dla mnie mądra decyzja władz, te na skuterki i motopiedki dałbym od 16 lat, ale nie ja mam władzę ustawodawczą :slight_smile: