Prawo jazdy pytanie

Mam takie pytanie , gdzie znajduje się elektryczna regulacja lusterek w puncie i w corsie, takie jakie teraz sa na egzamienie w WORD-ach.

Jak ja teraz jeżdżę to zawsze ustawiam ręcznie - chyba nie ma elektrycznego ustawienia

Pod dźwignią hamulca ręcznego :arrow: PUNTO

W Corsie prawdopodobnie też :wink:

yyy? a nie przypadkiem na podłokietniku w drzwiach? przynajmniej ja jeździłem 3 różnymi Grande i we wszystkich tam były

nie wiem jak to jest w Punto ale w Corsie masz na podłokietniku w drzwiach koło elektrycznie otwieranych szyb. Lusterka sa nad przyciskami do szyb. I przełącza się je takim małym przełączniczkiem koło tego kółka od regulacji:)

w Chevrollet Aveo również jest na drzwiach :slight_smile:

cóż za problem, wchodzisz do auta i już wiesz :x

Na egzaminie dużo czasu na szukanie nie będzie :wink:

No ale stres, potem każdy się denerwuję , wole już wiedzieć co gdzie niż potem na szybko szukać. A wiadomo jakcy są egzaminatorzy :stuck_out_tongue:

Jestem przed egzaminem i jak do tej pory nie spotkałem ustawień lusterek na podłokietniku (drzwiach) prucz pod hamulcem ręcznym

THC POWODZENIA NA EGZAMINIE! !!

THC jak bedziesz chcial szybko wszystko robic to kiepsko to widze :stuck_out_tongue: pozatym i tak mało kto zdaje za pierwszym razem :stuck_out_tongue: no chyba, że to tylko w Krk tak trudno :slight_smile:

Tez juz wielkimi krokami sie do mnie zbliża egzanim. (21 luty) i tak małym nawiasem czytałem ze na stres pomagają batoniki.

Jest ktos z lublina kto miał juz egzamin ??? Czy wszystkie Corsy maja elektryczne lusterka ??

Te stare (modele z serii B) nie, ale w WORD-ach zwykle są nowsze modele.

Muszze bydź dobrej myśli

:smiley:

THC bądz bądz :slight_smile: weź se jednak pieniążki na kolejny egzamin :slight_smile:

To podobno przynosi pecha, ja biorę kumpla który w razie czego mi pożyczy kase a ja mu potem oddam. :mrgreen:

K… poległem , mam pretensje do samego siebie, no ale jak czeka się 3h 30min na egzamin praktyczny, jeszcze nigdziej nie można wyjść żeby sobie cos kupic do jedzienia lub picia, bo jak egzaminator przyjdzi i cie nie ma to odrazu niezdał pan i dowidzenia. Treaz miech musze czekac znowu na egazmin , i jak tu się nie wkur… . Niewiem w innych WORD-ach tak samo długo się za egazmin czeka? Bo żeby 3h 30min czekać to juz jest szczyt wszystkiego.

Powiedz na czym ci nie poszło ??

THC To nie jest szczyt :smiley: Ja czekałem równe 4 h(WORD Bydgoszcz). Od 16:00 do 20:00 i spaprałem mój pierwszy egzamin :smiley:

W bydgoskim wordzie jest bar, więc można sobie coś zjeść, wypić, bo nagłośnienie jest na cały ośrodek i słyszysz jak Cię wyczytują.

Za drugim razem czekałem od 7:00 do 7:15 i zdałem.

Za pierwszym razem była “kupa w majtach” ze stresu i poległem na prostej sprawie.

Za drugim razem człowiek wie już o co chodzi i jest lepiej - poszło mi już very good. Uwierz mi stary. Powodzenia, nie załamywać się !

ja za pierwszym razem zdalem teorie ok.17, egzamin praktyczny miałem ok 19;50, i oblałem na łuku tyłem, bo mi sie pachołki na drugim podejściu porąbały :stuck_out_tongue: niejezdzilem po luku tak pozno (listopad 7)

poszedłem sie zapisac na kolejny 13 listopada, i babka miala termin na 16listopada wolny, ale odmowilem bo zawczesnie, lepiej sie chcialem przygotowac, i dostalem kolejny termin po kims, a mianowicie po takiej fajnej blondyneczce, ktora przepuscilem w koeljce bo chciala nowy termin, i zdawalem 11 grudnia o 7 rano, a dokladnie o 8;30 ale od 7 trzabylo tam kwitnąć, ale bylo jasno, i nawet slonecznie i poszło lekko :slight_smile:

Prawko odebralem 28grudnia zaraz po świetach :slight_smile:

2 raz egzamin daje wiekszą pewność siebie i mniej sie człowiek denerwuje:) nie załamuj sie, w końcu zdasz :wink: