Prawy analog nie działa

W internecie jest wiele poradnikow na temat włączenia prawego anagolu w padzie. Pobierając plik ktory powinnien umozliwić dzialanie tego anagolu po czym wchodząc w niego wyskakuje mi coś takiego : System.IO.FileNotFoundExpection: C:\WINDOWS\ System32\x360ce_x64exe itd. o co chodzi?

  1. Co to jest anagol?

  2. System.IO.FileNotFoundExpection to najwyczajniejszy na świecie błąd, który nie ma swojej obsługi. Oznacza dołownie : Nie znaleziono pliku, a dalej jego ścieżka : C:\WINDOWS\ System32\x360ce_x64exe.

Nie wiem czy ścieżkę kopiowałeś czy nie, ale jest tam spacja pomiędzi “WINDOWS/” a “System32”, a nie powinno takiej tam być.

I opisz bardziej swój problem bo chyba łatwiej złamać kod enigmy niż domyślać się o co Ci chodzi i co jest dotknięte problemem. WINCYJ SZCZYGÓŁÓF!

System.IO.FileNotFoundException: C:\WINDOWS\System32\x360ce_x64.exe
w System.Diagnostics.FileVersionInfo.GetVersionInfo(String fileName)
w x360ce.Engine.Data.Game.FromDisk(String fileName)
w x360ce.App.SettingsFile.Load()
w x360ce.App.Controls.GameSettingsUserControl.InitDefaultList()
w x360ce.App.Controls.GameSettingsUserControl…ctor()
w x360ce.App.MainForm.InitializeComponent()
w x360ce.App.MainForm…ctor()
w x360ce.App.Program.Main(String[] args)
Tak wygląda cały błąd. Chodzi mi o prawy drążek od pada ktory nie dziala w grze ponieważ nie jest to oryginalny pad. Na yt są poradniki jak się tego wyzbyć. W poradnikach ludzie dołączają link do programu ( https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&v=Z70GbfotTwE&redir_token=gof-EY_8zun1ku6PmYobHxXjmFJ8MTUxMzk1MTg2OEAxNTEzODY1NDY4&q=https%3A%2F%2Fwww.x360ce.com%2F) właśnie ten. Na robię wszystko wedlug instrukcji, wypakowuje, wrzucam do folderu z grą, włączam i o to wyskakuje mi ten bląd , a nie wiem dlaczego.