Prawy przycisk myszki ciągle się ładuje

Hej , gdy kliknę prawy przycisk myszki na pulpicie ciągle sie ładuje , pare godzin i nadal się ładuje … co jest grane ? ;\  

 

zawsze tak jest gdy kliknę prawy przycisk myszki to nic wtedy nie działa tylko się ładuje … 

Cześć.

Coś więcej nie działa jeszcze, prócz PPM?

@paweeloss  jak wcisnę ten prawy przycisk myszki to nie działa wtedy nic , cały pulpit nie działa . Nie można wtedy nic kliknąć na pulpicie bo ciągle jest ładowanie … …  Wiesz co to może być ?  

 

Edit : gdy w wyszukiwarce wpisuję na przykład panel sterowania to wyskakuje błąd " Wywołanie systemowe nie powiodło się "   więc nie działa nic :expressionless:  pomóż proszę , to pewnie wirus ? 

To albo wirus, albo ktoś porządnie w rejestrze namieszał. Możesz spróbować przywracania systemu. Ale najlepsze opcja to udanie się do działu bezpieczeństwo na tym forum tam ci pomogą. Tylko przeczytaj pierwszo o logach obowiązkowych

nie, nie jest to żaden wirus jeżeli komuś ładuję się kilka minut po kliknięciu prawego przyciska myszy na pulpicie zróbcie tak jak ja. wejdźcie w menu start wyszukajcie menedżer urządzeń i zaktualizujcie sterowniki karty graficznej powinno pomóc :slight_smile:

już mu się chyba załadowało, w końcu 3 lata ponad zleciało