Prawy przycisk myszy czasem nie działa


(Asia Bag) #1

Witam,

Posiadam mysz optyczną. I niedawno pojawił się problem, hmm, właśnie, albo z nią, albo z komputerem. Gdy próbuje kopiować i wklejac z internetu, czyli używam prawego przycisku myszy, przez pewien czas jest ok. potem zaś zaczynają się fiksacje, prawy przycisk czasem działa na stronie czasem nie, zaś przy wklejaniu tekstu do worda działa niemal zawsze. Jak wyłaczę kompa i włacze po pewnym czasie wracam do tej samej strony i znów przez około godzinę, czasem mniej przycisk działa, potem już nie, albo tylko okazjonalnie. Dodam, ze dotyczy to archiwum Polityki, skad pobieram materiały. Przycisk działa na artykułach, potem przestaje, potem znów działa, wszystko na tych samych tekstach, czyli nie chodzi o to, ze autor zablokował użycie na swoim tekście prawego przycisku myszy.

Dodam też, że jak myszka zaczęła fiksować, podmieniłam ją na inną, też optyczną, też prawy przycisk nie działa. Co zrobić z tym fantem, bo naprawde utrudnia mi pracę, a dłoń od ciągłego rozcapierzenia palcy na Ctrl+C już drętwieje :slight_smile:


(Agatonster) #2

Aishka ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.