Prbolem z płynnością w grach

Mam problem z komputerem w niektórych grach. Np. w grze Tom Clancy’s HAWX mam dziwne przycinanie się gry co jakiś czas.Co ciekawe kiedy mierzę ilość FPS programem Fraps to nie spada tam poniżej 60 klatek nawet w trakcie tego przycinania. Problem jest także w grze Brothers in Arms: Hell’s Highway w której mam czaem 60 klatek a czasem spada do 40 klatek.Tylko ze kiedy spada do 40 to mam wrażenie jak by było z 20 najwyzej.Mirros Edge chodzi za to bardzo dobrze caly czas i nie ma z tym problemu.

Natomiast Crysis chodzi bardzo dobrze ale bez antyaliasing w ustawieniach wsztko na high i rozdzielczości 1280x1024 i wtedy nie dpada licba klatek ponizej 30.

A kiedy tylko wlacze antyaliasing na chocby x2 to od razu spada bardzo liczba fps.

Mój komp to:

Procesor:Intel Core 2 Duo E7300 2.66GHz

Ram:OCZ Technology 4GB DDR2 2X2 800MHz PLATINUM CL5

Płyta:Asus P5Q PRO

Dysk:Seagate 320GB 7200rpm 16MB cache SATAII Barracuda 7200.12

Karta: Asus hd 4850 z chłodzeniem glaciator

zasilacz:Chieftec 500W [GPS-500AB-A]

HWMonitor - jakie temperatury osiągają podzespoły podczas gry?

Jakie masz sterowniki? Odinstaluj stare (dodaj/usuń programy), przeczyść komputer (Driver Cleaner, CCleaner), zainstaluj najnowsze.

Stery najnowsze i instalowałem niedawno je, a temperatury są dobre bo proca w czasie gry ledwie przekracza 45,temp na karcie 55-60,dysku 30.

Ja tak myślałem że może Omegi zainstalować,ale wydaje mi się że i tak to nic nie da bo omegi głównie się używa aby wykręcić z karty ile się da…

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł co by można było z tym zrobić??