PREC - Rapidshare

to ja byłem lepszy i bardziej uparty jeden plik mam ale sciema straszna i co jest złe za kase precz z naciągaczami !!

ehehehe i jest tak jak pisałem , no ale cóż … nie czaicie że ten program łamałby regulamin RS - więc byłby poprostu nielegalny ? [ale chyba nie jest bo nie dziala :P] tak samo po necie latały linki do cudownego programu GOD który ‘działał’ w ten sam sposób …

no ale cóż … za głupote sie płaci ; )

mnie też zrobili w wala co za /cenzura/

a ja nawet nie wysyłałem SMS bo się nie opłaca… na allegro konta RS na 30dni są po 20zł i to chyba lepsza propozycja…

jdownloader chyba obsługuje konta premium… tylko i tak nałożyli te limity 2,66GB na dzień :confused:

tak , jdownloader obsluguje premium

Wredni oszuści! Postanowiłem zaryzykować wessanie mi 10 zł z konta (doczytałem drobny druk) i sprawdzić, czy program działa.

Podsumowanie: KICHA!

Na początek po wklejeniu linku pojawia mi się Program PREC przestał działać :evil:

Po uruchomieniu jako administrator linki się wkleiły, a potem błąd krytyczny…

Ten program jest do bani, nigdy już się nie złapię w takie programy! Trzeba ich pozwać do sądu! !!

EDIT

Zauważyłem, że program był pisany w Microsoft Visual Studio, ale mniejsza z tym.

Kolejny głupi program stworzony przez producenta GoD, który bierze od nas pieniądze!

Ja również tego doświaczyłem. Zgadzam się w 100% z poprzednikiem.

Huh a miałem już wysłać sms to jest banda złodziei które pewnie kupiło konta premium i je podzielili na 880 na ich konta ![;

Są tacy sami jak ‘‘Wru’’ i ‘‘God’’ ;]

pisalem to juz chwile temu ale widze ze niektorzy maja pieniedzy za duzo ; )

Witam !

Ja na szczęście popłynąłem tylko złotówkę bo zapłaciłem przez paypal i do teraz a minęło już sporo czasu nawet nie otrzymałem loginu i hasła. Próby kontaktu pozostają bez odpowiedzi. Znowu potwierdza się światowe przekonanie, że Polacy to oszuści.

A co ma piernik do wiatraka ??

Program jest dedykowany raczej do polskiego odbiorcy.

Jak już można pokusić a jakiekolwiek uogólnienie to tylko i wyłącznie takie, że naiwność i głupota ludzka granic nie mają, a cwaniaków którzy na tym żerują nie brakuje na całym świecie, nie tylko w Polsce.

Ano piernik do wiatraka ma się tak, że mamy wyrobioną opinię na całym świecie jako krętacze, oszuści i złodzieje. Nic tego stanu już nie zmieni i śmieszy mnie tzw. duma narodowa nas Polaków. Robią o nas ośmieszające reklamy w Niemczech i USA, w wielu krajach Europy i ich podręcznikach do historii dalej jest zdanie polskie obozy koncentracyjne, a naszych rodaków pracujących na zachodzie dymają polskie firmy pośredniczace i napakowani osiłkowie pilnujący obozów pracy dla Polaków jak te we Włoszech. Chyba Ci już wystarczy tych przykładów. Prec działa z myślą o polskim rynku i pracują tam Polacy, którzy oszukują innych. Koniec i kropka. Fakt, że głupki i oszuści są wszędzie ale tylko u nas jest powiedzenie, że Polak głupi przed szkodą jak i po szkodzie. Dla dumnych leci program kocham cię Polsko.

Większego steku bzdur i stereotypów już dawno nie słyszałem !!

to jest telefon do tego pajaca podobno 519648260 Rafał rejf

Tak ! Można powiedzieć tylko, że się nie mówi o innych tylko o Polakach.

Bawi mnie twoje przekonanie, że wszyscy są tacy jak my :razz:

Pojedź do Niemiec na tereny byłego NRD a przekonasz się jak będziesz mile widziany.

Niestety ale telefon, który podałeś cały czas jest wyłączony.

hahaha jeszcze mysla ze telefon ktory podal to jego glowny nr ;d

Hajasz glupoty piszesz:PP…o polakach za granica tylko turasy tak mowia :smiley: ze tak powiem w du, byles i g… widziales:D

A ja uważam, ze hajasz ma po części rację. Może nie mówią o samych Polakach tylko, ale zastanówmy się lepiej, jakiej narodowości są te pani, które zaopatrują w żywy towar czerwone dzielnice miast zachodniej Europy - głownie słowianki pochodzenia polskiego i dalej na wschód od Polski.Do niedawna we Francji uważali, że Polska leży w Rosji, a Polacy to Rosjanie - kto ich tam, czy dalej tak nie myślą. - żenada. Jedyne kraje, które o Polsce specjalnie nie wiele wiedzą i dlatego mają o niej neutralne zdanie, to chyba kraje skandynawskie - nie lubią nas Czesi, Słowacy, Ukraińcy, Białorusini, Litwini, a o ruskich i niemcach to już nawet nie wspomnę.

Co do tematu, to wysłałem do tych “polaków” 1 zł na PayPal ze 3 tygodnie temu, + 10 maili na te ich adresy (łącznie z adresem reklamacje@prec.pl - czy jakoś tak) i oczywiście ani me, ani be - kto by się przejmował - a interes kwitnie od ponad 2 lat, mamy teraz 2009 rok, a oni chyba działają od kąd limity założono na Rapidshare - nie wiem kiedy to było.

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że ktoś (choć w połowie) wrócił do głównego tematu… A jeśli mam się wypowiedzieć na ten Wasz temat “poboczny”, to uważam, że nie ma kraju, który kocha wszystkie kraje i odwrotnie- wszystkie kraje kochają jeden… No może Szwajcarie za neutralność, ale i tak ktoś może się przyczepić, że są z pochodzenia niemieckojęzyczni (teraz są tam 4 języki urzędowe, więc są jeszcze bardziej neutralne)…

Ten program to jedno wielkie oszustwo. Zaplacilem 1pln przez paypal i czekalem na aktywacje ale nic… pare maili wyslalem, nie powiem bo odpisywali ale za kazdym razem to jakis problem i kazali czekac i to tak przez jakies 3 tygodnie. Az wkoncu sie wkurzylem i napisalem do PayPala ze to oszusci i takie tam… i nie uwierzycie ale po jakims tygodniu moze dwoch dostelem zlotowke spowrotem czyli cala sume co wplacilem. Oczywiste to nie sa duze pieniadze ale jakby tak kazdy zrobil to by tym oszustom nic nie zostalo. Powinno sie tepic takich…

Pozdrawiam