Precyzyjna podkładka pod mysz Logitech VX Nano

Witam i zwracam się do Was o pomoc. Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem myszy Laserowej bezprzewodowej Logitech VX Nano do notebooka. Jestem z niej bardzo ale to bardzo zadowolony. Schody się zaczęły przy podkładce pod mysz co było moim zaskoczeniem że takie problemy może stwarzać. Ale do rzeczy. Wraz z myszką zakupiłem w sklepie Agito.pl także podkładkę za ponad 40 zł BattlePad. Za te pieniądze myślałem że będzie idealna a mysz na niej po prostu wariuje i komfort pracy żaden, kursor ma opóźnienia przy powolnym posuwaniu. Podkładka ta już wisi na Allegro za 9 zł dla zainteresowanych :arrow: http://tiny.pl/2hvh Na drugi dzień poszedłem do sklepu kupić jakąś podkładkę i sprzedawca polecił mi taką silikonową (przeźroczystą) i na prawdę poprawa jest znaczna i miło się na niej pracuje lecz jest kolejne ale. Myszka posuwa się lekko co jest przyjemne natomiast gdy zostanie zatrzymana w miejscu i znów zacznę ją ruszać ślizgacze tak jakby się przyklejały do podkładki co sprawia że przy precyzyjnej pracy np w AutoCAD jest to bardzo wkurzające. Z ciekawości wpadłem na pomysł by mysz położyć na obudowie (screen: http://tiny.pl/2hvw ) nooteboka hp Pavilion który jest lakierowany i poruszać nią. Efekt był taki że mnie zatkało. Brak jakiegokolwiek oporu. Tego typu podkładka była by jak marzenie. Czy możecie mi jakąś podkładkę polecić. Straciłem już ponad 50 zł i nie chce drogą eksperymentów tracić kolejne tyle. Będę wdzięczny za każdą sugestię.

Ile możesz przeznaczyć pieniędzy to raz. Podkładka ma być mobilna ? Czy ciągle jedno miejsce?

Chciałbym zmieścić się w granicach 40-70 zł co do pytania odnośnie mobilności to jest mi to obojętne.

Teraz pytanie kolejne chcesz szmacianke/fibertek?

Czy może inne tworzywo typu plastik?

Ode mnie polecane

SteelPad seria qck odpowiednio qck mini / qck /qck+ /qck heavy różnią się wielkością

SteelPad 4D Podkładka plastikowa 2 warstwy gładka i szorstka.

Ciut groższa od qck mini ale większą jest xraypad Aqua2.

Za 70zł do dostania jest Everglide titanmat fnatic / zwykły

W licytacjach jest też SHARKOON XURFACE

Moje doświadczenia:

mam qck mini/xraypada aqua2 / i Everglide Ricochet plastik :slight_smile:

Everglide produkuje najlepszy sprzęt ale trzeba za to sporo płacić

seria qck od Steela jest chyba najlepsza w stosunq jakość cena

xraypad jest fajny, myszki się nie gubią ale te tworzywo podrażnia mi trochę skórę;x

Hej dzięki za odpowiedź. Co to ten fiberek bo moja wiedza na ten temat jest znikoma? Chyba zdecyduję się na STEELPAD QCK mini. Jeszcze poszperam na Allegro coś o niej.

Rodzaj materiału :slight_smile: a raczej jego tworzenia:)

//google.pl