Predkosc dzialania jv16 Powertools

Witam!

Ostatnio mialem sporo problemow z systemem (Win XP). Idac za rada z forum odpalilem jv16 Powertools i kazalem mu “Naprawic rejestr”. Ustawilem mu wszelki ustawienia na Dokladne…program znalazl mi cos ok. 17 tys. bledow. Zaznaczylem wszystko i dalem 'Napraw". Po przejsciu paska postepu na ok. 30% i 3 godzinach stwierdzilem ze cos jest nie tak. Czy to normalne ze ta operacja tak dlugotrwa.

PS. Ustawienie wszystko w defaultowych ustawieniach znalazl mi 2200 bledow. Naprawa zajela ok. 20 min.

Pozdrawiam!

ja u siebie daję zawsze na usuń-i operacja trwa kilka monut

-odpukać zawsze bez problemów

jeżeli masz ten program zainstalowany “równo” z systemem to taka naprawa może coś pomóc, jeśli doinstalowany dużo później to niewiele. Chodzi o to aby dany program diagnostyczny na bieżąco monitorował rejestr, a potem zainstalowany i ingerujący w rejestr może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Z twojej wypowiedzi wynika, że masz mocno zasyfiony komputer. W związku z tym program JV16 mógł natrafić na problemy, z którymi nie mógł sobie poradzić lub które wprost go blokowały i uniemożliwiały mu sprawne dokończenie naprawy.

To się czasem zdarza.

Jeśli nie chcesz robić formata to proponowałbym zacząć czystkę od opcji standardowych zanim przesiądziesz się na dokładne czyszczenie.

Kiedyś wpadł mi w ręce komputer, w którym program EasyCleaner znalazł około 85000 niepotrzebnych plików. (osiemdziesiąt pięć tysięcy :smiley: )

Po zapodaniu opcji “usuń” EasyCleaner zgłupiał i po prostu się wieszał. Trzeba było usuwać pliki ręcznie i dopiero na końcu zapuścić EasyCleanera. :smiley: