Prędkość internetu (dostęp do 64/64 kb/s)

Witam. W chwili obecnej posiadam internet o prędkości do 256 kb/s. Jestem zainteresowany zmianą tej opcji na dostęp do 64/64 kb/s od tego samego dostawcy usług internetowych. Na moim osiedlu liczącym zaledwie 4 bloki internet chodzi tragicznie, dlatego nie zamierzam płacić 60 złotych, a neostrady mieć nie planuję. Chciałbym się dowiedzieć, czy 64 kb/s to prędkość wystarczająca do gier sieciowych? Posiadam dwa komputery, na jednym z nich mój tata gra w brydża, a ja na drugim w gry sieciowe. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Mysle ze z pewnoscia Ci to wystarczy…:slight_smile: nara!

jeśli faktycznie dostaniesz takie pasmo to z powodzeniem powinno wystarczyć

W centrum miasta kładą światłowody, dlatego przy obecnej prędkości internetu ping w grach sieciowych i tak mi wzrasta w godzinach szczytu.

Co do 64 kb/s to jesteście pewni, że do gier sieciowych to pasmo wystarczające? Nie chciałbym wydać 95 złotych za zmianę na wersję niższą nie mogąc grać w Counter-Strike: Source.

64kb/s to taki tochę lepszy modem…

64/8=8kB/s albo naucz sie jednostek albo zostań przy 265…

załóż sobie 512 multimo i bendziesz płacił nawet 34zł na 3 lata umowa kuszące jest to :mrgreen:

CKUreprezent

Jednostki przeliczać umiem. Wszystkie informacje, które zawarłeś w swoim nic nie wnoszącym poście również znam. Nigdy nie miałem kontaktu z 64 kb/s dlatego pytam się, jak wyglądają wspomnianie przeze mnie rzeczy.

Pablo25

Nie prosiłem nikogo o jakiekolwiek propozycje dotyczące zmiany dostawcy internetu. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

nie jest tak prosto odpowiedzieć przy “porządnej” konfiguracji sieci i szybkich routerach pośredniczących do serwera gry powinno, ale w praktyce…różnie może to być, najlepiej weź na próbę na kilka dni jak się da. Ale niestety chodzi to jak stary poczciwy modem, może pogadaj z kim kto się łączy przez modem / jeśli jeszcze takiego znajdziesz / lub kto ma ten transfer symetryczny i jak mu to chodzić, bo na tym transferze na ściąganiu nic nie stracisz tylko na wysyłaniu o 3/4 jeśli dotąd miałeś klasyczne łącze 256 czyli w proporcjach dow/up 256 /64.

To zapewne się zdecyduję na tą opcję. W sumie i tak wiele nie stracę. Dziękuję za wartościowe wypowiedzi.

ja bym nie brał neta od nikogo bo wystarczy , ze ktoś będzie coś sciągał to będzie net mulił a jedno IP to nie dobrze :lol: :stuck_out_tongue: wolałbym miec np: neostrade 1024 MB zmienne IP :wink: i transfer max :mrgreen:

Nie wiem co napisać wystarczy zajrzeć … tu http://www.szybkastrona.prv.plhttp://szybkastrona.prv.pl


od kiedy mam y neostrade 1024mb? z tego co wiem to największa jaka jest to 6mb