Prędkość Neostrady TP

Chciał bym się was zapytać Jaką macie prędkość neostrady :slight_smile: Ja mam osobiście neostrade 512

ja mam 128 ale jak widadomo mają “nam” podniesc do 256 :smiley: oczywiście nie na stałe ale dobre i to.

Brakuje opcji NIE MAM NEOSTRADY.

mam 512 do końca września, a co później to się zastanowię: albo nadal 512 albo 256 :wink:

a może chcesz jeszcze wiedzieć jaki mamy model modemu do neostrady albo jaką serie klawiatury ?? mógłbyś dać troche staranniej tą ankiete

Sagem F@st 800 8)

Ja także mam 128 i czekam na podwyższenie do 256, a tak poza tym to podobno można sobie przyspieszyć na 12 miesięcy ??

http://www.tp.pl/dom/co_nowego/zwieksz_predkosc_neo/

pffff

no mozna ale przedluzasz sobie z nimi umowe :confused: ja tam mam w dupie neostrada od wrzesnia kiedy mi umowa minie:/

Posiadam wersję 128 , i wcale nie zależy mi żeby podnieśli mi do 256, bo od września przechodzę na kablówkę.

A szybko jest Neostrada?? Tzn. Nie laguje przy graniu ? Strony nie ślimaczą? itp.

to zależy jaka prędkość :smiley:

na każdej powyżej Neo128 można już robić wiele ciekawych rzeczy :lol:

dlatego staram się o nową umowę na Neo512 za 83zł 8)

a ja mam neo 6 mb/s :D:D

jak narazie jest super :smiley:

wcześniej miałem neo 128 :frowning:

teraz to tak jak by mój internet dostał pożądnego kompa :smiley:

zastanawiam się nad ty…

jak ściagasz to ile leci?

Neostrada 1024 kb/s w domu na dwa kompy w zupelnosci wystarcza :smiley:

6mbps to 768kB/s

w teorii tak…ale w praktyce??

Ja mam neo 6144 :slight_smile: Bardzo fajna :slight_smile:

Opłaca sie zakładać neo 512 ? zostalem bez internetu i zastanawiam sie nad taka opcja… Tylko nie jestem pewien czy warto. Moze ktos kto ma 512 moglby napisac jak to wyyglada tzn jakie sa rzeczywiste predkosci down/upload…? :slight_smile:

Jeśli masz inną alternatywe to się zastanów jesli nie masz to zakładaj,oferta najgorsza nie jest ale też nie zachwyca :wink:

maverick ja mam od tygodnia :lol:

i jest bardzo dobrze 8)

prędkość pobierania wynosi 64 KB/s

oczywiście jak to Neostrada to jest i limit :frowning: w tej opcji wynosi 15GB misięcznie więc… mnie to napewno wystarczy :slight_smile:

cena też nie jest zbyt atrakcyjna (97zł z umową na 24 miesiące), ale jeśli nie ma się innych możliwości to się lubi co się ma :lol:

ja jestem z TP SA bardzo zadowolony ;]