Prędkość pobierania p2p przy routerze

Czy prędkość pobierania z bitspirita maleje bądź jest jakoś ograniczona, gdy internet w mieszkaniu mam rozdzielony pomiędzy stacjonarny pc a laptop ?

Z tego, co wiem, to nie - oczywiście jeśli drugi komputer też nie pracuje w sieci i nie zasysa danych.

Nie wiem, czy bitspirit nie korzysta w jakiś sposób z zewnętrznego IP (lepsze kolejkowanie, etc.). Gdyby co, to możesz sobie otworzyć porty z których korzysta.

no właśnie,a jeżeli coś zasysa drugi komp ;d?

druga sprawa, to czy warto konfigurować bitspirita pod swojego pc ?

narazie jade z pominieciem konfiguratora, i zasysa max ok. 260 kb/s nie wime czy bede mogl wyciagnac wiecej, jeszcze mi sien ie zdarzylo. ;d

Prawdę powiedziawszy to nigdy tych programów nie udało mi się specjalnie skonfigurować… Natomiast najlepiej to wychodziło na ustawieniach początkowych - poinstalacyjnych. No i szukałem programu, który u mnie najlepiej się sprawuje. Bezapelacyjnie jest to właśnie BitSpirit. Pozdrawiam

a tak w offtop rzecz biorąc, bo wydaje mi sie troche głupie pytać o to w osobnym wątku, nei wie ktoś jak przywrócić, ‘Pokaż pulpit’ na pasku szybkiego uruchamiania, lub gdzie to znaleźć ?

[shell]

Command=2

IconFile=explorer.exe,3

[Taskbar]

Command=ToggleDesktop

Wklej do notatnika, a dla pliku daj nazwę: Pokaż puplit.scf