Prędkość pobierania

Na początku ja mogłem się połączyć ale co chwile był ten komunikat cannot access, oprócz mnie nikt w mieszkaniu nie mógł się połączyć na żadnym sprzęcie. Dziś ja mam bardzo dobre połączenie na wi-fi, inna osoba mogła połączyć się na telewizorze i telefonie bez przerywania, a jeszcze inna osoba musi korzystać z transferu danych bo nie może W OGÓLE się połaczyć

A ruter masz swój czy dzierżawisz od MTM?

Pobierając ze serwera ftp,to przeważnie jest wolniej niż byś pobierał przez http.Nowy router 1GB/s kosztuje mniej niż 200zł,chyba że od dostawca internetu oferuje takowy.

Ruter był kupowany dawno i nie wiem czy to od MTM
Na nim napis 8level Next level in networking
150mbps Wireless Broadband Router

Mam ten model i z jedną siecią mi działał bez problemów, w drugiej zaś się rozłączał (jak u Ciebie). Wychodzi na to, że MTM ma rację.

No to rip. Ale połączenie przewodowe działa jak należy. Na razie :confused:

Tak w ogóle, to router ten 8level, był podłączony do tzw. złodziejki a złodziejka dopiero do kontatku. Po podpięciu bezpośrednio routera do kontaktu bez złodziejki, każdy się może połączyć z siecią i nie przerywa już od 30 min. To mogło być problemem?

I don’t know ale polepszenie się sygnału wifi było raczej spowodowane zresetowaniem routera podczas przełączania go bezpośrednio do gniazdka.

Tak jest… Cały czas problemy z siecią są ;/