Prędkość ściągania neo 256

Witam ściagam jak sobie plik z rapidshare to na początku wyskakuje prędkość 100 kb/s a później maleje. Czy da się coś zrobić aby taka prędkosć została ? I w ogóle dlaczego tak się dzieje ?

Xhyba żartujesz,prędkosc poczatkowa zawsze jest wieksza.Nie ma mozliwosci samemu sobie zwiekszenia predkosci.Masz przypisana na porcie na centrali czyli 256=32 kb/s max i wiecej nie wyciagniesz

Heh a co do ściągania to ja mam taki fajny przypadek:) Mam neta 512 kb/s … a gdy ściągam jakies pliki (obojętnie jakiej wielkości) z np DAPa to ściąga mi się prędkością 250-300 kb/s … dziwne nie? Ale mi to nieprzeszkadza i jestem z tego zadowolony :slight_smile:

To ja mam podobnie! Mam radiówkę i normalnie po 30 kB/s. Ale jak ściągam z DAP to leci po 100 kB/s.

Odpowiedź dla panów jest prosta. DAP dzieli plik na kilka części i wszystkie ściąga maksymalną prędkością. Co do pytania autora postu, podczas ściągania prędkość zawsze jest większa, nie ma możliwości utrzymania jej. Ja mam Neostradę 2MB i u mnie na początku ściąga 600 kb a powinno 240 :slight_smile:

Pozostaje tylko kwestia czy z początku naprawdę tyle Wam ściąga.

Są to błędy programu.

Kiedyś przyczaiłem na operze ogromne prędkości 14323 kB/s.

W rzeczywistości jak patrzyłem na ilość pobranych danych w autoconnect wszystko szło normalnie czyli 63 kB/s.

Po chwili opera już dobrze pokazywała prędkość pobierania.

Ale na pewno to dobrze podaje, bo plik 800MB ściągnoł mi się w 40 min :o

Na neo 512? Może coś u nich na linii albo plik został źle pobrany.

Max Twoja przepustowość powinna wynosić 64kB/s i dap nie może po prostu ściągać więcej niż to ;]

Mnie to wcale nie dziwi …dziwne to by było gdyby to było 250-300 k B /s :lol:

Nie da się “przyśpieszyć” Neo! (chyba, że za sprawą migracji na wyższą opcje)

Jeżeli jednak ktoś ma download większy niż wskazywała by na to jego opcja:

-możliwe, że faktycznie posiada inną opcje prędkości i o tym nie wie (…bywały takie przypadki)

-objęty jest jakąś akcją promocyjną (np. przyśpieszenie w cenie)

-lub zwyczajnie ma źle skonfigurowany port :roll:

Wszelkie wątpliwości powinien rozwiać tel. na 0800 102 102 :wink: