Predkość sciagania plików w neostradzie

Witam.

Mam taki problem - od 3 dni moja noestrada podpięta do livebox ciągnie z “potwornie” szybką predkościa http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c70 … 24797.html

wie ktos moze czym to jest spowodowane?? dodam ze limit nie mam wyczerpany (zuzyłem torszke ponad 7000 mb, a limit mam 15 gb), a włączony jest tylko moj komp wiec całe łącze idzie na mnie.

P.S. w uTorrent tez mam ok 5kb/s a porty wszystkie mam odblokowane.

jeszcze kilka dni temu ciągnął po 30-40 kb/s ;/ ;/ ;/

Sprawdź tu czy rzeczywiście idzie tak wolno

Download Speed: 417 kbps (52.1 KB/sec transfer)

Upload Speed: 149 kbps (18.6 KB/sec transfer)

ale jakos te wyniki nie sa dla mnie wyznacznikiem, bo jak widac na zdjeciu wyzej, w rzeczywistosci jest inaczej ;/ ;/ ;/

W rzeczywistości to zapewne serwer z którego ściągasz plik jest przeciążony

A tutaj pewnie mało seedów.

Test który ci podałem jest bardzo wiarygodny

i od 3 dni trafiam na takie serwery??

filmy na smog-u i youtube tez mi sie kilka razy wolniej ładuja ;/ ;/

daj logi

Loga nie sprawdzam, ale wydaje mi się iż niestety to wina TP :frowning:

Mi w ostatnich dniach, mojemu wujkowi, kolegom po prostu wszystkim drastycznie zaczęła spadzać prędkość.

I na forach zauważyłem te same pytania o prędkość neo.

no to ladnie ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ zamiast podnieść tak jak niby obiecywali to Oni jeszcze blokują łącza ;/ ;/ ;/ a moze to ta promocja, ze wszystkim teraz obniżą, za chwile podwieksza i bedą zadowoleni, cio?? kurde to juz sie boje jutro rano kompa włączać gdy do livebox-a zalogują sie 4 PC, to pewnie startówka mi sie będzie w 10 minut ładowac ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/

dobija mnie to

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46f … e914a.html

niestety tp zaczyna ciąć uslugi p2p na swoich routerach i to coraz bardziej, staje się uciążliwe dla wsystkich userów tpsy

nie używam, sprawdzam tylko predkości bo drazni mnie to jak musze czekac 3 minuty az mi sie załatuje 30 sekundowy filmik np na smogu ;/ ;/ ;/ ;/