Prędkość wypełniania? Jaka karta graficzna?

DO czgo służy Prędkość wypełniania w Kartach graficznych i czy prędkośc Prędkość wypełniania 2200 jest wystarczająca :?: :slight_smile: i od razu sie spytam jaką karte graficzna polecacie żeby można było 2 złaczyć :slight_smile:

Cytat ze strony tomshardware.pl

Istnieją dwa najważniejsze czynniki pozwalające ocenić możliwość dostarczenia przez kartę graficzną wysokiej ilości klatek na sekundę. Pierwszy to prędkość wypełniania (fill rate), która określa ile pikseli na sekundę karta jest w stanie przetworzyć (wyrażana w megapikselach na sekundę). Drugi czynnik to przepustowość pamięci, która określa jak szybko procesor graficzny jest w stanie odczytywać i zapisywać dane z pamięci. W obu przypadkach zasada jest ta sama - im więcej, tym lepiej.

Dla przykładu:

Radeon 9800XT - 3320 Megapixeli/s

GeForce 7900 GTX - 15 600 Megapixeli/s

skąd to wziąłeś?? co to za karta, i że jeszcze chcesz ją łączyć??

Tak dla przykłądu się pytam… Karta to to chyba jakiś Asus bo wiele kart przeglądałem i tylko się spytałem żeby wiedzieć :slight_smile:

Ps. To jaką karte byście polecili tak do 400zł która potem można złączyć (SLI) :slight_smile:

Ta by była odpowiednia :?:

Nie oplaca sie chyba tanio kupisz karty.Taniej niz te 429zl

GeForce 7300GT Galaxy 256MB, DDR3, TV&DVI, PCI-E, 1.2ns, Zalman Edition

http://gral.pl/preview/Galaxy/GeForce73 … ion_43.php

Badziej myślałem nad tymi

Gigabyte GeForce 6600 256MB DDR2 PCI-E

Gigabyte X1600Pro 256MB 128 PCI-E DDR2

Gigabyte GF 7300GT 256 MB PCIE DDR2

ŻEeby tak nie przekraczało 400 zł, bo musi mi na inne cześci starczyć. Dodam że pod Płyte główna Asusa M2N4 - SLI

Ta na gorze owiele wydajniejsza

ps.a jak chcesz polaczyc dwa radki na tej plycie :frowning:

plyte zmien na DFI Infinity NF Ultra II-M2 maly mod @sli

Sorry, Nie zauważyłem że w radku nie ma takiej opcji.

Płytke główna już mam to zmiana nei wchodzi w gre. To które z tych kupić, chyba że są jeszcze jakieś wydajniejsze…