Prędkość wysyłania w utorrent 1.7.5

witam jestem tu nowy mam problem z utorrent 1.7.5 (build 4602) a konkretnie wysyłaniem mam łacze 1Mb w dialogu jezeli chodzi o pobieranie to rozpędza się dobrze do 128kb/s ale wysyłanie to max 9kb/s nieraz skoczy do 15kb/s niewiem dlaczego

we wczesniejszych wersjach tego nie miałem wysyłanie mi szło max 32kb/s cały czas nawet jak pobierałem oczywiscie ustawienia mam wszystkie na nieograniczony(czyli 0) niewiem dlaczego tak sie dzieje przy tej wersji próbowalem juz chyba wszystkiego prosze o pomoc :frowning:

Masz łącze 1mb download czy upload ? Bo z tego co zrozumiałem to download masz 1mb i się rozpędza do 128kb/s (czyli prawidłowo) Sprawdz prędkość swojego uploadu na tej stronie : http://www.speedtest.net/ A tak poza tym to jest to client sieci torrent więc różnie to bywa z prędkościami.

dzieki za odpowiedz 1MB download czyli(128kb/s) upload powinienem mieć 32kb/s i wiem ze róznie bywa z tymi prędkosciami ale we wcześniejszych wersjach nie miałem tego problemu caly czas 32kb/s upload a przy tej wersji czyli 1.7.5 niechce juz tak wysyłac.wysyłam kilka plików tak żeby wysyłanie było cały czas na max i tak było w poprzednich wersjach a tu mi pływa od 9kb/s-15kb/s dołaczam swój test łacza

185735103.png

Hmm…to może spróbuj ręcznie skonfigurować uTorrent’a. Jak interesuje Cię aktualnie tylko wysyłanie plików to zrób tak :

-Opcje -> Kolejkowanie -> i tam zaznacz Ustaw wyższy priorytet udostępniania niż pobierania.

-Opcje -> Kreator Ustawień -> I wybierz tam prędkość odpowiednią do Twojego łącza.

Masz fatalny Ping: 433 ms. Użyj polecenia: ipconfig /flushdns (w wierszu poleceń) i przeprowadź kilka pomiarów prędkości. Zobacz czy ping jest zawsze tak wysoki.

WizZz skonfigorowałem ręcznie tak jak mi napisałeś i dalej bez zmian a nawet prendkosc wysyłania się zmniejszyła więc nic nie dało. :frowning:

popula zrobiłem jak mi napisałes wyskoczyło “pomyslnie opróżniono pamięć podreczną programu rozpoznawania nazw DNS” ale ping mam dalej 450ms ale i tak mam niski bo wczesniej miałem 650ms-990ms

czy to może być wina ping?

a czy wy używacie utorrent 1.7.5? macie z nim jakies problemy?

Używam uTorrent’a w tej samej wersji i nie mam z nim żadnego problemu. Ping mam w przedziale 35- 65 ms w odległości dwa razy większej od Twojej (ISP). Do optymalizacji łącza wielu użytkowników poleca cFosSpeed. Poszukaj w necie opisów i sposobu konfiguracji, a może zyskasz coś tym sposobem.

Nazwij temat konkretnie.

dzięki za odpowiedz popula ja używam cfosSpeed od dawna i naprawde pomaga ale odkąd zaktualizowałem nową wersje utorrent z 1.7.4 na 1.7.5 tak zaczeło mi spadać wysyłanie i niewiem dlaczego zastanawiałem się czy ta wersja może ma jakies błedy ale skoro u ciebie smiga poprawnie to naprawde niewiem oco chodzi po ustawiałem już chyba wszystko jak powinno być niby chodzi dobrze ale itak niemam takiego wysyłu jak miałem wczesniej teraz skacze mi upload max do 20kb/s i zaraz schodzi do 9kb/s i tak cały czas chyba juz nic nie darady zrobić :cry: dzieki za pomoc i chęci

=========================

badzo przepraszam “Monczkin” za moją pisownie,ale polski miałem 10 lat temu i nie zdałem z tego przedmiotu co z resztą widać.Dobrze że chociaż ty jesteś i możesz mnie uczć polskiego.Dobrze że inni mnie rozumieją i że pisze wmiare po polsku.Będe sie starał pisać jak każesz :wink: zaczynam się czuć jak na lekcji polskiego :slight_smile: pewnie zaraz zamkniesz temat i mnie wyrzucisz,ale itak dziekuje za pomoc tobie i pozdrawiam

==========================

Popraw błędy - może zacznij używać znaków interpunkcyjnych. Na polskim, też piszesz takie zdania :o

Tytuł zmieniono.

Monczkin.

stanjg po aktualizacji utorrent, cfossped potrzebuje kilku dni na kalibrację łącza. Poczekaj, a zmiana powinna nastąpić. Jeżeli w cfos jest taka opcja jak kalibracja, to ją musisz wznowić. Pingi są zależne w głównej mierze od ustawienia priorytetów przez admina, co w twoim przypadku oznacza “Dialog” :cry: Nie jest to najlepszy dostawca…

czyli to moze byc wina dialogu?? Juz do nich dzwonie :lol:

Tak przypuszczam. O ile nie masz na swojej maszynie jakiegoś wirusika, który skutecznie działa na Twoją niekorzyść.

351118020.png

W innym teście prędkość pobierania przekroczyła 8000 kb\s (download) a wysyłanie (upload) przekroczył zaledwie 450 kb\s. U mnie problem polega na tym, że nie moge wysyłać. Nie wiem, czy mam źle ustawione proxy itd. Moje łącze to lan chyba z netisa 8,8 mb (na 88 osób ;P).

Mam neta z Multimedii 2 M. i mam problem ze skonfigurowaniem kazdego programu. Max pred.to 10,20 kb dlaczego?? Probowalem wielu rzeczy na nic,a co jest najlepsze,ze jak podlacze neta z netii bo mam na chacie tez netie to te wszystkie programy smigaja na maxa na laczu 1m sciaga mi jakies 120kb/s a jak odlacze ta netie i podlacze multimedie to te programy z tymi samymi rzeczami nie chce mi sciagac,dlaczego???

Prosze o jakies wyjasnienie

Szukaj wyjaśnienia u dostawcy. Z tego co piszesz, to tam leży problem.

Dzwonilem do operatora i powiedzial mi,ze nie blokuja zadnych portow i wina lezy po mojej stronie,ze niby mam zle skonfigurowane programy. Troche to dziwne bo jak podlacze netie to wszystko dziala jak powinno. Nie wiem co mam robic.

u mnie wysyłanie nawet ponad 1Mb/s

786272386.png

używam utorrenta od x czasu ale ostatnio mam problemy z wysyłaniem bo w sumie nie wysyła nic ![;

Ping masz bardzo bobry. Wysyłanie i pobieranie jest zależne od posiadanego łącza.