Prędokość ściągania

siemka all

mam łącze radiowe 128kb/s i mój transfer powiniem wynosić 16kb max,

jak rano wstanę to znaczy 6-7 godzina ściągam przez interent 70kb/s(raz się zdażyło 115)a jak chce ściągać klientem bittorenta to mi ściąga do 16 kb

czemu tak jest

za wszystkir odpowiedzi z góry dziękuję

POZDRO ALL

torrent to sieć P2P czyli prędkość ściągania zależy od łącza osób udostępniających dany plik

A jak długo Ci się utrzymuje to 70kb/s?

Ciekawostka…

Widzę, że umiesz czytać :smiley:

W związku z powyższym zapisem kol dedalusa cytowany przez niego post :arrow: KOSMOs

Ja mam lokala 256 kb/s i czasem wyciągam 700kb/s więc te twoje 70 to nic :stuck_out_tongue: chyba że mam neo to wtedy to twoje 70 to faktycznie zagadka :smiley:

A w P2P nie wiem czemu tyle masz , sam bym tyle chciał, ja mam blokade i nie moge ściagnać więcej niż 8 jeśli wogóle sie coś ciąga :frowning:

Ciesz sie z tego co masz !

prędokość ta 70 kb\s,przez całą noc mi tak ściąga do godziny około 10 albo pozniej nawet

wlasnie dla mnie tez to jest ciekawostka czemu tak jest

ale jak ściągam z sieci p2p i mam bardzo dużo seedów wraz więcej niż 16kb\s nie pojdzie a jakby nawet to nachwilę skoczy do 20 kb,

a tez mnie dziwi jak ściągałem klientem bittorenta plik to miałem download cały czas 16 kb a upload 30 kb

też dziwna sprawa

Ja też tak miałem tz ściągało mi się 100mb w 20 s ale to jest pic

1 N Emule nie dało sie go ściągnoć(pliku) bo nie miało kilku mb żrodeł - nikt nie miał tego kawałka z 300 osób

2 Jak masz na ftp to sie ciesz:P

Też to miałem. Tak się chyba pliki “fake” ściągają.

:?

to jest twój max.download więc czenu się dziwisz?

p2p torrent już tak ma,ludziska przykręcają upload(dają 1-3) więc jak się z takimi peerami,seedami połączysz to więcej nie wyciągniesz.

pozdro…

ale jak mam jak ściągam taki program to jestem połączony z 7 seedami i 21 peerami,tylko jeden gościo ze mną się niepołączył i wraz cały czas 16 kb\s czasami skoczy na chwilkę 20kb

PS.ja nie jestem żyła i mam upload 15kb czyli taki jaki jest mój transfer

PS2.raz miałem ustwione upload 30 kb\s i tyle ludzie odemnie ściągli a ja tylko 16kb