Premiera Call of Duty 3

Niestety CoD 3 nie wyjdzie na PC.

Ale za to CoD 4 tak !

szkoda bo bedzie chyba tak jakby dziura w fabule…

Trochę dziwne. Taka przerwa, może się połapali że na PC też powinna wyjść i nie chcieli się przyznawać. Zrobją CoD4 na PC z fabułą trójki, może tak będzie. (To są moje spekulacje a nie faktu lub wiarygodne informacje).

a ja tak chciałam pograc w CoD-a 3 :frowning: na poprzednich częściach na pewno zarobili sporo kasy (a o co im chodzi? :mrgreen: ) to tym bardziej powinni wydac CoD-a 3 na PC, w dodatku chyba mozna tam pograc Polakiem więc sprzedaż tej gry w Polsce pewnie by sie zwiekszyła… no chyba że im nie chodzi o pieniądze… :mrgreen:

nie pograć Polakiem, a pograć z Polakiem :mrgreen: w bodaj że 2 misjach.

głupota nie wydawać COD 3 na Pc :confused: Co im odbilo?! A tak poza tematem to jakie Medal of Honor są na Pc?? Ja wiem tylko o allied assault i pacific assault. Czy są jeszcze jakieś?

Na PC wyszło tylko Alied Assalt i dodatki; Spearhead i Breakthrough , oraz Pacific Assalt. Na konsole wyszło Medal of Honor: Wojna w Europie (odpowiedniki dodatków do AA?), Medal of Honor: Frontline (odpowiednik AA) i Medal of Honor: Rising Sun (odpowiednik Pacific Assalt). No i jeszcze na PSP Medal of Honor: Heroes a na GBA Medal of Honor: Infiltrator.

W marcu wyjdzie Airborne na PC,PS2,PS3,XBX i X360, i Medal of Honor: Vanguard na PS2 i Wii.

I do tego jeszcze można dodać BIA:HH (Brothers In Arms:Hells Higway czy jakoś tak :/),mam nadzieję że tym razem twórcy uczą się na własnych błędach i poprawią te HITBOXY :o ,ciekawe jak będzie wyglądał multi…jak sterowanie botami to ja dziękuje :smiley: .

Ja czytałem to pisało że CoD 3 nie będzie na PeCeta. Ale podobno na PC ma wyjść Call of Duty 4 :lol:

no to sobie poczekamy na Call of Duty 4 jak to mowia jak Kocha to poczeka :smiley:

Tylko CoD4 = czasy współczesne :frowning: ,kiepsko napewno nie kupie 8) ,jak wyjdzie nowy MOH i BIA poczytam recki i na coś się zdecyduje :stuck_out_tongue: .

Doszli do wniosku że zysk ze sprzedarzy wersji konsolowych będzie wystarczający. A PC? Tyle piractwa. Szkoda czasu.

Ale to tylko moje zdanie i mogę się mylić :))

a mnie się wydaje że pixel_man się nie myli :frowning: niestety - to smutna prawda :frowning: zresztą z internetu można także ściągnąć pirata na np. PS albo X360 :? skoro tu i tu piractwo to chyba jest jeszcze drugi powód :smiley: tylko jaki? :frowning: w końcu nielegalne kopiowanie gier tak się rozwinie, że sprzedawanie gier po stówie będzie nieopłacalne, tak przeciez moze byc… :frowning:

Nie ma piractwa na konsolach bo piratów nie stać na X360 :stuck_out_tongue:

A po za tym piractwo na PC jest dużo bardziej rozwinięte niż na konsole :roll:

ekhem… X360 to nie jest jedyna konsola, i jak moze nie byc piratctwa skoro na necie full torrentów do ściągnięcia gier np. na PS2 albo X’a ??

Co z tego ze sa gry na konsole w necie? Wiekszosc boi sie ze konsola przestanie czytac plyty. Co do x360 są chipy ale MS po podłączeniu sie do sieci odrazu cie zbanuje. :stuck_out_tongue:

Nawet teraz jak korzystałem z kopii zapasowych, po włączeniu oryginalnego gtasa widze doczytujace się teksury (w owiele wiekszym stopniu) na ps2.