Premiera Call of Duty 3

(Kaligaris) #1

Czy będzie Call of Duty 3 na komputerze PC ?Czy tylko na PSP?

(Michalowski Marcin) #2

Nie wiem ale jeśli nie będzie na PC to chyba się przejdę do Activsion...

(Dzg) #3

musi byc na PC , w sumie jakby nei bylo wiekszosc ludzi ma pc i oni beda najwiekszym rynkiem zbytu ;] tak mi sie wydaje

(Michalowski Marcin) #4

Co do tej większości to nie wiem. Ja nigdy nawet Gameboy'a nie miałem i szczęśliwy jestem ale znam osoby które chcą kupić sobie w najbliższym czasie wszystkie 3 najnowsze konsole - Wii, Xbox'a 360, i Play Station 3. Nie wiem skąd kasę wezmą i po kiego grzyba ale no cóż...

(11221) #5

Muszę was zasmucić bo premiery Call of Duty 3 na PC nie było i nie będzie :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

(Michalowski Marcin) #6

Nie mogę... Raz grałem w FPS-a na konsoli mianowicie na PS2 i taka kaszana że mała bania. Według mnie to coś tu jest nie tak...

(Spigwa) #7

exastrid skad wiesz??

Ja czytałem, że może być :wink:

Również czekam na premiere na PC i mam nadzieje że nadejdzie jeszcze w tym roku :wink:

(Mop Daniokloc) #8

Niestety źle Ci się wydaje. O wiele więcej jest użytkowników konsol (głównie za oceanem) więc activision niewzieło PC pod uwage(chociaż wydała tą gre na X360,PS3,Wii,PS2 oraz Xboxa). To nie nasza sprawa że rezygnują z ponad kilkuset tysięcy egzemplarzy. Jedyną odpowiedzią "dlaczego" może być to żę gra była tworzona w studiu Treyarch (odpowiedzialną za konsolowe CoD2 Big Red One) i niemieli doświadczenie w grach na PC (nie zrobili żadnej).

cytowałem fragmenty z cd-a

Złączono Posta : 08.01.2007 (Pon) 19:54

Ciekawe gdzie :mrgreen: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

na 100% nie będzie, trzeba się z tym pogodzić.

(Ramirez1) #9

nie miałeś myszki i klawiatury dlatego było nie tak

(Members92) #10

Kurde szkoda ze nie bedzie Coda3 na pieca II i I mi sie tak bardzo spodobały i liczyłem na III a tu taka kaszana ... ;/

(11221) #11

Ja też chciałbym żeby była na PC a tak pozostaje nam dwójeczka i oczekiwanie na nowego Medal of honor

(Michalowski Marcin) #12

Niestety...

(Spigwa) #13

A wiadomo coś na temat nowego MofH ?

(Mop Daniokloc) #14

spigwa , chodzi ci chyba o Medal of Honor: Airborne (skrót MoH:A a nie MofH :mrgreen: :stuck_out_tongue: ). Wyjdzie w marcu 2007 (na PC też :stuck_out_tongue: ).

(Michalowski Marcin) #15

Medala miałem tylko jednego - Alied Assult. Wiem, że strasznie stary ale się call pojawił i MOH stracił w moich oczach ale chyba rzeczywiście trzeba się szykować na kupno. Mam nadzieję że im nie odbije i spokojnie bez żadnych niepewności będzie na PC.

(Borys951) #16

CoD3 ma być wydany na PS3, XBox360i na Wii. Ale czytałem że są małe szanse na to żeby wyszło na PC

(Mop Daniokloc) #17

Czytać dokładniej temat. Pisałem już że wydzie na PS2,PS3,X,X360 i Wii.

CoD3 został wydany na wszystkie platformy jeszcze w 06'.

Nie ma żadnych szans. I temat można zamknąć :wink: .

(Spigwa) #18

UrBaN To miała byc podpowiedz dla was :stuck_out_tongue: ale widze ze jestes czujny :] spox. To czekajmy na MoH :smiley:

(Mop Daniokloc) #19

zawsze i wszędzie :lol:

raczej MoH :stuck_out_tongue:

dobra, koniec OTu.

(Arti73) #20

przydałoby się :lol: grałam w Call of Duty (jedynkę) i nadal gram bo bardzo mi się podoba :smiley: dwójkę zainstaluje na 100% 8) szkoda że są marne szanse żeby 3 była na PC :cry: