Premiera Call of Duty 3

Czy będzie Call of Duty 3 na komputerze PC ?Czy tylko na PSP?

Nie wiem ale jeśli nie będzie na PC to chyba się przejdę do Activsion…

musi byc na PC , w sumie jakby nei bylo wiekszosc ludzi ma pc i oni beda najwiekszym rynkiem zbytu ;] tak mi sie wydaje

Co do tej większości to nie wiem. Ja nigdy nawet Gameboy’a nie miałem i szczęśliwy jestem ale znam osoby które chcą kupić sobie w najbliższym czasie wszystkie 3 najnowsze konsole - Wii, Xbox’a 360, i Play Station 3. Nie wiem skąd kasę wezmą i po kiego grzyba ale no cóż…

Muszę was zasmucić bo premiery Call of Duty 3 na PC nie było i nie będzie :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Nie mogę… Raz grałem w FPS-a na konsoli mianowicie na PS2 i taka kaszana że mała bania. Według mnie to coś tu jest nie tak…

exastrid skad wiesz??

Ja czytałem, że może być :wink:

Również czekam na premiere na PC i mam nadzieje że nadejdzie jeszcze w tym roku :wink:

Niestety źle Ci się wydaje. O wiele więcej jest użytkowników konsol (głównie za oceanem) więc activision niewzieło PC pod uwage(chociaż wydała tą gre na X360,PS3,Wii,PS2 oraz Xboxa). To nie nasza sprawa że rezygnują z ponad kilkuset tysięcy egzemplarzy. Jedyną odpowiedzią “dlaczego” może być to żę gra była tworzona w studiu Treyarch (odpowiedzialną za konsolowe CoD2 Big Red One) i niemieli doświadczenie w grach na PC (nie zrobili żadnej).

cytowałem fragmenty z cd-a

Złączono Posta : 08.01.2007 (Pon) 19:54

Ciekawe gdzie :mrgreen: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

na 100% nie będzie, trzeba się z tym pogodzić.

nie miałeś myszki i klawiatury dlatego było nie tak

Kurde szkoda ze nie bedzie Coda3 na pieca II i I mi sie tak bardzo spodobały i liczyłem na III a tu taka kaszana … ;/

Ja też chciałbym żeby była na PC a tak pozostaje nam dwójeczka i oczekiwanie na nowego Medal of honor

Niestety…

A wiadomo coś na temat nowego MofH ?

spigwa , chodzi ci chyba o Medal of Honor: Airborne (skrót MoH:A a nie MofH :mrgreen: :stuck_out_tongue: ). Wyjdzie w marcu 2007 (na PC też :stuck_out_tongue: ).

Medala miałem tylko jednego - Alied Assult. Wiem, że strasznie stary ale się call pojawił i MOH stracił w moich oczach ale chyba rzeczywiście trzeba się szykować na kupno. Mam nadzieję że im nie odbije i spokojnie bez żadnych niepewności będzie na PC.

CoD3 ma być wydany na PS3, XBox360i na Wii. Ale czytałem że są małe szanse na to żeby wyszło na PC

Czytać dokładniej temat. Pisałem już że wydzie na PS2,PS3,X,X360 i Wii.

CoD3 został wydany na wszystkie platformy jeszcze w 06’.

Nie ma żadnych szans. I temat można zamknąć :wink: .

UrBaN To miała byc podpowiedz dla was :stuck_out_tongue: ale widze ze jestes czujny :] spox. To czekajmy na MoH :smiley:

zawsze i wszędzie :lol:

raczej MoH :stuck_out_tongue:

dobra, koniec OTu.

przydałoby się :lol: grałam w Call of Duty (jedynkę) i nadal gram bo bardzo mi się podoba :smiley: dwójkę zainstaluje na 100% 8) szkoda że są marne szanse żeby 3 była na PC :cry: