Premiera gry Cyberpunk 2077 przesunięta na 17 września

CD Projekt RED podzielił się na swoim Twitterze niemiłymi wiadomościami. Premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier obecnej generacji zaliczy sporą obsuwę.
Pierwotnie „Cyberpunk 2077” miał zadebiutować na PC i konsolach 16 kwietnia. Niestety według najnowszych informacji stanie się to dopiero 17 września tego roku. W oświadczeniu studia można przeczytać, że nie ma powodów do niepokoju. Gra jest już ukończona i w pełni grywalna. Redzi chcą jednak poświęcić więcej czasu na playtesty i łatanie drobnych wad. – Chcemy, by Cyberpunk 2077, był ukoronowaniem osiągnięć tej generacji, a przesunięcie premiery da nam kilka miesięcy na upewnienie się, że będzie ona perfekcyjna – czytamy na Twitterze .

https://www.chip.pl/2020/01/premiera-gry-cyberpunk-2077-znaczaco-opozniona/

Zepchnięte na drugi tor. Ważniejsze było wspomnienie o multi

“Trzy są dobre”.

Czyli więcej czasu na składanie kasy na blaszka z naklejką na obudowie “Cyberpunk 2077 Ready” :wink:

Jeśli gra ma być dopracowana, grywalna, może być i w grudniu premiera.

2077 roku

2 polubienia

Ale rano czy wieczorem?

1 polubienie

Przed południem.

A to słabo, bo rano ma być premiera Avengersów.

1 polubienie

Jak żyć!

Jakie?

1 polubienie

Nie no jak w grudniu to tylko popołudniu.

żebyście nie mieli czasem racji z tym grudniem bo dla mnie to oczywiste, że przekładanie premiery Cyberpunka to jeden z powodów grudniowej premiery PS5.

Dokładnie. Zacząłem podejrzewać, że premiera gry zostanie jeszcze przesunięta, tym razem na grudzień, gdyż konsola PS5 wtedy ma wyjść.

Cdp zapowiedział wersję na ps4 wiec to raczej kulą w płot argument :wink: Wieśka tez przekładali żeby zrobić taka cud miód optymalizacje, ze nawet na gtx660 chodziło :wink:

Wieśka przekładali bo na konsoli nie chciał pójść. :slight_smile: Ale fakt było wyraźnie powiedziane ,że cyberpunk będzie na tą generację konsol.

No przeca o tym pisze :wink:

Ja wiem, że zapowiedział i taka wersja na pewno się ukaże na PS4 bo przecież PS4 to najlepiej sprzedająca się konsola w historii. Jednak myślę, że są świadomi tego jak blisko jest premiera PS5 i jestem przekonany, że z tego względu pracują już na implementacją na tę konsolę stąd mogą wynikać opóźnienia.

A w takim sensie gtx 660 sorry nie złapałem :slight_smile:

@sidkwa Taka logika nie ma sensu. Bo nimy czemu by nie mieli pierwszo wydać a potem pracować nad implementacją na nową konsolę (która na pewno będzie) Od początku było wiadomo ,że kwiećeń to bardzo optymistyczna opcja i będzie trudna do otrzymania po prostu pogłoski się sprawdziły. A biorąc pod uwagę jak cd-projekt nahajpował cyberpunka nie może wydać nie do końca gotowej gry bo zobacz jak to się kończy w przypadku nahypowanych gier. Od razu idzie krytyka środowiska i gra umiera.

Raczej Xbox ich interesuje. Przecież pierwsza zapowiedź mieli na konferencji Microsoft :wink: