Premiera gry Wiedźmin

Chciałbym się spytać czy związku z premierą Wiedźmina będzie taka duża impreza (coś w rodzaju premiery Visty. Tylko oczywiście mniejsze :D) i w jakim mieście ?? :]:] :mrgreen:

coś gdzieś będzie, słyszałem na ,zetce" rozdają zaproszenia(vipowskie)

tyle to ja słyszałem wiec się pytam :smiley: Fajnie by to było :D. Oni coś mówili o czwartku a premiera ma być 26 (piątek)

Jak będzie to na pewno w Warszawie. Wiedzmina już zamówiłem :stuck_out_tongue:

szkoda że nie w Krakowie :confused: no cóż trudno

a ja zamówiłem Wiedźmina EK

Złączono Posta : 06.10.2007 (Sob) 15:15

ale na stronie Gram.pl nic na ten temat nie pisze:/

Ja zamówiłem zwykłego bo trochę szkoda mi kasy. Wielkiej różnicy dla mnie nie ma pomiędzy EK i zwykłą :slight_smile:

Książki Andrzeja Sapkowskiego mam więc mi niepotrzebne.

A jest duża różnica w cenie za zwykłą zapłacę :

  • 89,90 zł

A za Edycję Kolekcjonerską

  • 199,90 zł

To już mam drugą grę w to miejsce :slight_smile:

Laki000 z tego co wiem to nie pograsz na swoim procku jak i ja tez ;/

Amd Athlon XP 2500+

Geforce 7300 GT galaxy 128mb ddr3

1,5Gb ram

poniewaz gra obsluguje athlony 64 a xp juz nie ;/;/

i ram musisz miec przynajmniej 1gb

Valthar Jak się nie orientujesz to nie pisz nic.

Spokojnie pogra.

Najpierw się dokładnie dowiedz na jakim kompie gra pójdzie dopiero napisz.

Wiedzmina testowali na kompie 1.7GHz 512RAM i grafice 128MB i dało się podobno grać!

Więc nie szerz tutaj herezji :!:

too jest nie pewna informacja

wiec nie wiadomo

zobacz minimalne wymagania!

myslisz ze ja nie orientuje sie??

ja tez chce bardzo sobie pograc lecz ■■■■ ;/

ale sprobowac mozna ja sprawdze wiedzmina za 50min wiec zobacze jesli bedie dzialac zwracam honor jesli nie to sam wiesz

Już sprawdzona ;]

Testowana przez mojego kumpla!

Grał na Sempie 1.8GHz 512RAM DDR2 , Geforce 6200LE 256/128 i jak dał rozdzielczość 1024/768 to detale musiał wszystkie dać na zero, ale gra chodziła płynnie bez żadnej zacinki :!:

To mowisz ze mi wejdzie na AMD athlon 2500+ a powiedz mi jakie wymagania bede mogl miec

A jakie takty ma ten athlon ?

Jak nie jest słabszy niż 1.6GHz i masz resztę sprzętu taką jak w podpisie to może nawet detale da się lekko zwiększyć :slight_smile:

Amd Athlon XP 2500+ =1,8 ale ponoc dowiedzialem sie od 1 informatyka ze chodzi jak 2,5

Geforce 7300 GT galaxy 128mb ddr3

1,5Gb ram

wydaje mi sie ze srednie spokojnie udzwignie :smiley:

aaa i oczywiscie zwracam Honor :slight_smile:

O średnich to możesz raczej pomarzyć :stuck_out_tongue:

Drugi kumpel na takim kompie :

Procek 2.3GHz

Grafa Geforce ( nie pamiętam ale jakiś z serii 7xxx :stuck_out_tongue: ) 256MB/256BIT

RAM 1GB

To na średnich nie dało się grać :stuck_out_tongue: Tak ścinało :stuck_out_tongue:

Główne ograniczenie to niestety procek słaby ;/

U Ciebie pewnie będzie tak samo.

xD to ladnie

sprawdze za 20min i napisze jak chodzi dzieki wielkie za nfo

Tutaj nie chodzi o grafikę.

Co z tego jak grafa pociągnie więcej jak procek ją mocno ogranicza.

Ziom to jest dziwne ale na srednich mi chodzi rozdzilaka 1024x7xx i tylko troszke pocina xD

Czy aby na pewno troszkę ?

Bo jakoś mi to nie pasuje za bardzo…

Zresztą…ważne że mi nie przycina :stuck_out_tongue:

troche nie masakrycznie ani duzo tylko troche ale giera syta zamiata max :smiley:

Hmm no więc mam Wiedźmina już od wtorku i muszę przyznać, że klimat jest powalający, ale co do oprawy graficznej mam zastrzeżenia. Nawet na pełnych detalach gra prezentuje się średnio. Grając już trochę dostrzegam wiele błędów np. w czasie eskorty naszej znajomej z baru gdy zaczyna sie dialog miedzy nimi obok jednej z kapliczek, te zielone psy stoją obok mnie a biało włosy mówi: “Już spokojnie, nie ma ich tu”, a jeden stoi obok mnie i sie gapi :stuck_out_tongue: Teraz utknąłem przy walce z Bestią i nie daje jej rady :roll: