Premiera GTA San Andreas

Och kiedy to będzie ponoć dopier w 2005 :frowning:

To pytanie to chyba do gogle trzeba było zadać. GTA: SA wyjdzie w maju 2005. A PS2 dostanie go już w październiku 2004. GTA: San Andreas wychodzi jako EXLUSIVE na PS2 (tak samo jak GTA 3 i GTA: Vice City swego czasu) i w związku z tym dopiero po pół roku może pojawić się na PC :?

Przecież wiem pzrerabiałem ręcznie całe vice city od podszewki tylko chcaiłem pogodać o tej wspaniałej grze

Zamiast tego trzeba było napisać Chcę pogadać o grze. :stuck_out_tongue:

Co myślisz o rowerkach?? :smiley:

A co myślicie o pływaniu i nurkowaniu rożnymi stylami. Jak tylko zakupie tą giereczke i te włamania do domów

A rowerki świetna sprawa jeszcze deskorolek brakuje ale to w GTA Turbo :wink:

ponoć będzie się grubło i chudło w kanadzie już jest na PC

Co tu dużo myśleć gra zapowiada sie super. Trzeba czekać. :smiley:

tylko czemu aż tyle

Wątpie w to jeszcze na konsole nie wyszło a juz jestn na Pc :stuck_out_tongue:

Kurde jak ja mogłem zobaczył ten topic dopiero teraz ?? Premiera na PC jest już oficjalnie zapowiedziana na III kwartał 2005 roku. Ma to swoje plusy i minusy. Plusem jest że beda poprawione bledy znalezione w wersji na PS2, minusem ze bedzie to wersja przerobiona z PS2, a nie robiona pod PC

Ja i tak wolę Mafię. Moim zdaniem jest o wiele lepiej zrobiona niż GTA VC :stuck_out_tongue:

Nie powiedziałbym, że takie genialne. Mafia to gra wszechczasów… Ach ta klima :smiley:

Jest już do pobrania nowy trailer SAn Andreas

:!: http://www.rockstargames.com/sanandreas … 80x360.wmv :!: 8.40 MB minuta wyładowana akcją po brzegi tylko czekać na SA

:smiley: COMING SOON :smiley:

No tylko czekać i czekać tylko to na razie ale się będzie opłacało tak myślę :smiley:

a ja tak sobie myślę, że idealnego klimatu Vice City nie da się juz ani powtórzyć ani zastapić !!

San Andreas będzie naszpikowane bajerami i możliwościami i zapewne będę się ślinił załączając je, ale i tak do VC wracam zawsze z tą samą niecierpliwością i ochotą !!

OT - Out

to prawda GTA Vc miało klimat ale jak widać po 2 trainerach SA też nie ustepuje klimatem

szkoda ze serwerek r* czesto pada

dlatego są inne stronki :stuck_out_tongue:

w Polsce najlepsza (według mnie) jest: ZAIBATSU

wiem ale mi i tak sie wlecze transfer