Premiery Hitów,Wasze oczekiwania

Tak jak w temacie w ostatnich miesiącach było sporo wyśmienitych tytułów…z niecierpliwością czekamy na następne !:mrgreen:

Osobiście czekam na Starcrafta II ,również CoD4 wypadł doskonale szczególnie multiplayer powala ! to tyle z mojej strony :smiley: .

I tu pytanie do Was na jaką grę/gry czekacie najbardziej,jakie wam się spodobały które was zawiodły na całej linii! :twisted:

gra która, zrobiła na mnie największe wrażenie to Max Payne I i nie będe się rozwodził nad jej sensem :P, tak jak już wielokrotnie pisałem nie gram w gry jednak kolejną częścią bym z pewnością nie pogardził, jednak myślę, że szybciej przyjdzie mi obejrzeć film na podstawie gry naniżeli wyjdzie kolejna odsłona przygód Maxa.

Pozdrawiam,

Daniel.

crysis.jpg

no co ukrywać… kupiłem nowego kompa praktycznie ze względu na tę grę i się nie zawiodłem, gierka super - grafa, fabuła :slight_smile:

Lost Planet również wypas gierka,te efekty,wybuchy poezja…tylko miałem średnio 27 klatek… co w singlu jest raczej do przyjęcia:) .

Można jeszcze Dodać mod do gry call of duty 2 “German Front Mod 2”,ale to tylko dla cod’owiczów :mrgreen:.

Danielson

przecież jest już od dawna Max Payne II…

Ale I była lepsza.