Premiery Hitów,Wasze oczekiwania

(Slayer32) #1

Tak jak w temacie w ostatnich miesiącach było sporo wyśmienitych tytułów...z niecierpliwością czekamy na następne !:mrgreen:

Osobiście czekam na Starcrafta II ,również CoD4 wypadł doskonale szczególnie multiplayer powala ! to tyle z mojej strony :smiley: .

I tu pytanie do Was na jaką grę/gry czekacie najbardziej,jakie wam się spodobały które was zawiodły na całej linii! :twisted:

(Danielson) #2

gra która, zrobiła na mnie największe wrażenie to Max Payne I i nie będe się rozwodził nad jej sensem :P, tak jak już wielokrotnie pisałem nie gram w gry jednak kolejną częścią bym z pewnością nie pogardził, jednak myślę, że szybciej przyjdzie mi obejrzeć film na podstawie gry naniżeli wyjdzie kolejna odsłona przygód Maxa.

Pozdrawiam,

Daniel.

(piotrekplay) #3

crysis.jpg

no co ukrywać... kupiłem nowego kompa praktycznie ze względu na tę grę i się nie zawiodłem, gierka super - grafa, fabuła :slight_smile:

(Slayer32) #4

Lost Planet również wypas gierka,te efekty,wybuchy poezja...tylko miałem średnio 27 klatek... co w singlu jest raczej do przyjęcia:) .

Można jeszcze Dodać mod do gry call of duty 2 "German Front Mod 2",ale to tylko dla cod'owiczów :mrgreen:.

(Majestic 007) #5

Danielson

przecież jest już od dawna Max Payne II...

(Krzysieek88) #6

Ale I była lepsza.