Prepaid z nielimitowanym czasowo pakietem internetowym

Przeglądając oferty z pakietami dostępu do internetu dla pakietów prepaid zastanawia mnie czy wszyscy operatorzy bezwzględnie trzymają się tego, by każdy wykupiony pakiet dostępu do internetu był ważny do max 30 dni.

W związku z tym czy istnieje jakikolwiek operator na rynku polskim, który nie limituje czasowo wykupionego pakiet dostępu do internetu ?

 

Po prostu chciałbym zakupić prepaida do telefonu używanego głównie jako gps+mapa i wpakować mu z 1GB pakietu dostępu do netu.

Nie martwiąc się, że w momencie gdy jadę w 200km trasę szarpie mnie za każde 100kb transferu bo czas ważności minął wczoraj…

 

Tak przy okazji, bo zerknąłem w slogan “nielimitowanego” dostępu w play-u. Co dokładnie oznacza “nielimitowany” bo jakkolwiek nie patrzę każdy pakiet zawiera parametr: cena+ilość MB+czas ważności.

Nie ma takiego pakietu, ani w Polsce, ani nie spotkałem się z takim czymś za granicą. 

Są dwa długoterminowe rozwiązania, Aero2 bez limitu, za darmo(tyle co za kartę i przesyłkę) ale prędkość jest żenująca + wprowadzi kody CAPTCHA co godzinę.  

 

lub

 

kupić nabitą kartę Orange Free na Allegro z limitem X gigabajtów ważnych rok. 

 

Co do “bez limitu” kiedy wyczerpiesz limit podstawowy megabajtów, koszty nie będą naliczane ale prędkość spadnie do 16kb/s.

Dzięki za wyczerpujące info, więcej się do tego nie doda.

Skoro w nielimitowanych tylko prędkość spada do zawrotnej szybkości, pakiety 50-100MB po kilka pln ważne przez 30dni powinny w zupełności wystarczyć.

 

ps. aero używałem, w górach i na zad_piach wolę polegać na gsm :wink: