Prestashop - Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości e-mail

Witam.

 

Kiedy klient zapomni hasła do sklepu i chce go odzyskać wpisując w odpowiednie pole swój email, pojawia się taki komunikat: Wystąpił 1 błąd : Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości e-mail.

Wersja Prestashop: 1.5.4.1

 

Pewnie trzeba coś zmienić w którejś linijce kodu mail.php, ale w której i co to się nie orientuję.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Może to: http://www.prestashop.com/forums/topic/148282-solved-password-recovery-doesnt-work-error-ocurred-when-sending-the-e-mail ??

No właśnie nie bardzo, żebym ja jeszcze rozumiał angielski dobrze na poziomie technicznym, próbowałem ze miana jak na tamtym forum, niestety nic z tego, dalej to samo, ale dziękuję.

Chodzi o to, że  w pliku konfiguracyjnym kiedyś podałeś dane do konta, z którego wychodzą wiadomości e-mail - serwer, port, login, hasło i email. Tyle że w ostatnim czasie coś zmieniłeś i system nie może wysłać maila z przypomnieniem. 

No właśnie o to chodzi że nic nie zmieniłem, i nie wiem czy tak było od początku czy to od teraz, bo dopiero jakiś klient zgłaszał że przy przypomnieniu hasła (wysłaniem meila z nowym hasłem) wystąpił błąd. A czy jest możliwe że to dostawca hostingu mógł zmienić swoje parametry?