Prestigio Multipad 2 Pro Duo - nie uruchamia się

Cześć!

Ostatnio nie mogłem na tablecie zainstalować żadnej aplikacji, po każdym ponownym uruchomieniu tablet wymagał konfiguracji. 

Zdecydowałem się na twardy reset - do ustawień fabrycznych. 

Niestety teraz tablet nie uruchamia się- tzn. ładuje się na powyższym ekranie:

http://images64.fotosik.pl/619/a84247a88d1eeef6gen.jpg

Proszę o pomoc!

Reset robiłeś z poziomu recovery czy ustawień systemu? Jak z poziomu ustawień systemu, to zrób przez recovery (przycisk zwiększania głośności + power) i z poziomu recovery zrób reset (wipe).

Robiłem z poziomu recovery - Volume+ + Power, i tam wipe/factory reset. 

Ekran stoi na startowym… 

Spróbuj wgrać od nowa oprogramowanie. Pobierz je ze strony producenta,tylko wcześniej sprawdź, czy na pewno oznakowanie modelu się zgadza. Pamiętaj też, że pierwsze uruchomienie (zarówno po resecie jak i ponownej instalacji softu) trwa dłużej niż zwykle.

Jest kilka wersji, pobrać najnowszą czy najstarszą?

Najnowszą.

Nie podziałało, jakieś sugestie?

Jakiś błąd Ci wyskoczył? System w ogóle się zainstalował?

Aktualizował i aktualizował , aż do wyczerpania baterii. 

Myślę że to problem ze sprzętem, a nie software’m. 

Całkiem możliwe, że jest to problem sprzętowy. Podczas instalacji była naładowana bateria? Jak długo trwała instalacja? Z tego co napisałeś, to wynika, że instalacja została przerwana przez rozładowanie się baterii. Spróbuj jeszcze raz, ale tym razem z podłączonym zasilaczem. Jak to nic nie da, to daj tablet na gwarancję (o ile ją jeszcze masz).

Trwala ponad 5h… Była w pełni naładowana. Po prostu włączyłem aktualizacje i zostawiłem.

Mi to wygląda na uszkodzoną pamięć wewnętrzną urządzenia i brak możliwości odczytu/zapisu, przez co objawy są coraz gorsze… kolejny pewnie padanie boot, a wtedy i ekranu ze zdjęcia nie będzie.