Prezent dla programisty

Wygląda nieźle ale jest jedno ale: to jest zegarek damski według tego co tam piszą.

Na fotce tego zbytnio nie widać ale zegarki damskie zazwyczaj charakteryzują się znacznie węższym paskiem/bransoletą po czym można łatwo rozpoznać że to zegarek damski.

Jak pisałem nie widać tego na foto ale zapewne ten model zgodnie z tą konwencją ma wąski pasek i byłaby to niezła wtopa dać taki zegarek facetowi.

A no faktycznie nie zauważyłem. Faktycznie to jest damski zegarek. Mój błąd, a co powiecie na ten zegarek?

http://www.zegarek.net/zegarki/citizen/ … 6-04B.html

Taki inny nie wiem jak go określić niby elegancki ale jednak trochę sportowy.

brylant3 , moim zdaniem jak na (niby) elegancki zegarek za dużo na nim tego wszystkiego, i te kolory…

Mi dalej Tissot 4 najbardziej leży, jest elegancki, gustowny, stonowany, raczej “uniwersalny”, i jednak ten wzrok przykuwa :stuck_out_tongue: (choć faktycznie drogi on trochę, i nie wiem czy wart tej ceny :slight_smile: )

Co do zegarków to jakiś czas temu dziabneli mi taki :

img-thing?.out=jpg&size=l&tid=50629737

Tommy Hilfiger 1710308

No i pewnie skończy się na tym, że jednak wybór padnie na Tissota, moim kolegą z pracy też bardzo podoba się ten zegarek. A co do TH. Też bardzo ładne posiadają zegarki tylko często u nich z tego co wiem płaci się za logo i znaczek a nie za jakość i możliwości. Chociaż nie mam zamiaru ubliżać jakości TH bo zegarki są na prawdę bardzo dobrze wykonane.

Co do TagHeuer to ostatnio miałem jeden model w rękach WAF 1120 chyba, i faktycznie zegarki są ładnie wykonane, ale są bardzo drogie, ten stał w granicach 5000zł… koperta czy jak to tam się zwie była ok, ale ogniwa bransolety były tylko pozłacane, z wierzchu :smiley: … wewnętrzna część to tylko stal :D…(także waga złota nie ma pokrycia w cenie :smiley: - tak jak piszesz, drogie to logo mają )

Dokładnie tak, dzisiaj podjęliśmy decyzję ze znajomymi, zamawiamy tego Tissota czyli opcja 4. Sądzę, że będzie zadowolony. Dzięki wszystkim za pomoc. Tak się nakręciłem na te zegarki przy wyborze dla kolegi, że sam teraz myślę nad kupnem zegarka :D.

Przeczekaj do urodzin , może koledzy z pracy na coś się zrzucą :stuck_out_tongue:

Ach ta dzisiejsza młodzież. :slight_smile:

Zegarek to nie jest zabawka, ani przedmiot codziennego użytku, to styl życia. Człowiek z porządnym zegarkiem wygląda poważniej i bardziej elegancko.

I na pewno żadnego zegarka nie da się zastąpić zabawką dla dzieci tandetnej firmy.

O Jezusie, jak ja się nakręciłem na tego Ingersolla

http://www.zegarek.net/zegarki/ingersol … 19BBK.html

Jest niesamowity. Co powiecie o nim?!

Jest… ciekawy, nie każdemu przypadnie do gustu, ważne żeby podobał się właścicielowi.

A kumpel zadowolony ?

Jutro dostanie zegarek to podzielę się z Wami jego reakcją!

Dodane 01.03.2013 (Pt) 10:31

Zegarek kolega dostał, bardzo się ucieszył, to był bardzo trafiony prezent, dzisiaj już zasuwa w nowym zegarku po firmie. Dziękuję wszystkim za pomoc. A teraz to ja będę miał straszny dylemat jaki kupić. Chyba jednak ten Ingersoll.

tasak do niego chcesz - - kawałek paseczka kcccę =D> :lol:

Zgadzam się zegarek to bardzo dobry prezent, tylko mały problem w wybraniu odpowiedniego na prezent ale zawsze można zabrać do sklepu i pod patrzeć co się podoba:) fajne te Ingersoll co podałeś, mi się podoba ten http://www.zegarek.net/zegarki/doxa/mes … oleta.html zacznę chyba zbierać na prezent dla siebie samego:)