Prezent dla znajomego - Telefon o zwiększonej wytrzymałości

Witam, niedługo mój znajomy ma urodziny, i chciałbym mu kupić telefon wytrzymały. Aktualnie ma on Samsunga Solid Xcover 2 GT-C3350. Zastanawiam się aby mu kupić Xcover 550. Czy coś innego polecacie do kwoty 400zł? Uzgodniłem z nim, że ma to być nie smartfon. 

Pozdrawiam 12chrapek12

Jak dla mnie jest jedyny słuszny myphone hammer w wersji1. Z wyglądu fajny, wodo / pyło odporny, a i przejazd haubicy przeżył, ma dual sim. Co do wrażeń z używania w tej wersji nie da się zmienić dźwięku sms na mp3. Boki wydają się być plastikowe. Ale telefon wart polecenia - no i budżetowy, za cenę twojego mam takie 2 :stuck_out_tongue:

Raczej poza Xcoverem 550 nie znajdziesz nic co nie jest smartfonem. Na MyPhone’a nie ma się co oglądać bo to pseudo-wytrzymały chińczyk, natomiast CAT jest przeszacowany.

Dlaczego uważasz, że myphone jest słabym telefonem ? W testach wypada lepiej od w/w cat’a :stuck_out_tongue:

Rozumiem że masz ten telefon / korzystałeś z niego ? Czy tylko piszesz opinie względem producenta kopiując innych hejterów ? 

 

Bo to myphone. Kopiuj/wklej z chińskiej fabryki. Słaba jakość składania w fabryce (tanie kleje, palące się taśmy, itd.). Coś takiego jak kontrola jakości u nich nie istnieje.

Z taśmy zjeżdża ich mnóstwo, na potrzeby różnych importerów. Jak poszukasz, to znajdziesz dokładnie ten sam model pod inną nazwą.

 

Na papierze i cenowo może wyglądają dobrze, ale to nie oznacza, że są godne polecenia.

 

Dane mi było dwa razy mieć MyPhone(duosmarta i cube), moi znajomi dali się na to złapać(Luna i AXE LTE), moi rodzice dostali dziadkofona na rocznicę, nie znam osoby która byłaby zadowolona. Wszystkie jak jeden mąż wylądowały w serwisie- przepraszam- pseudo-serwisie z którego wracały z adnotacją “zalany” chociaż to niemożliwe. Nie wspominam już nawet o braku aktualizacji oprogramowania, które skopali. Ja odradzam, ani to wytrzymałe ani nie ma tego gdzie serwisować. Chińczyk w garażu na drugim końcu świata daje lepsze wsparcie.

Czyli narzekasz na markę a nie na ten model …

 I na to i na to. Ani to dobra marka, ani też dobry sprzęt.

A Ty chwalisz markę, czy tylko model, na zasadzie “bo mam” ?

Chwalę model bo dobrze wypada w testach, oraz na zasadzie bo mam :wink:

Oby sprawował się jak najdłużej i nie było Ci dane przekonać się o kompetencjach serwisu.

Polecanie tej marki dalej pozostaje nieodpowiedzialnym działaniem.

MyPhone się wybił i robi teraz dość dobre i wytrzymałe telefony. To że kiedyś tak nie było, nie oznacza ze marka wciąż produkuje nic nie warte modele.

A kto tak twierdzi? 

Jedyne co się zmieniło w tej firmie to portfolio modeli. Jakość utrzymuje się na stałym, niskim poziomie.