Prezent na 1 komunie Św. / chłopak

Cześć,

Co można kupić chłopakowi na 1 Komunię Świętą?

Macie jakieś pomysły? Może ktoś już coś kupił albo też zamierza ?

to co sie teraz kupuje :stuck_out_tongue:

rower

kamera

komputer :shock:

telefon

jakiegoś małego chemika ;D

coś grającego (jakaś mała wieża)

dla odważnych telewizor

zegarek

niewiem co tam jeszcze :wink:

Wszystko zależy od funduszy, ale ostatnio sprzedaję masę PS 2 i PSP właśnie na tą okazję.

najlepiej standardowo. w sumie to nie zaden wyścig kto da wiecej… w sumie chodzi w komunii o coś innego.

  1. Biblia

  2. Krzyżyk

  3. Różaniec

i to bez zadnych zartów z mojej strony

napisz może pierw ile możesz przeznaczyć na ten cel środków, bo to od nich wszystko zależy

to zależy od chłopaka, musisz się dowiedzieć co ma, czego nie ma i co go interesuje, co mu sie przyda.

nie ma stałych prezentów, kiedyś były rowery, lecz teraz rowery dostają od rodziców przed komunią.

NO chciał bym się zmieścić w 100zł, a ten chłopak to brat mojej dziewczyny więc takie coś jak komputer, wieża to raczej odpadają :slight_smile:

złoty łańcuszek z krzyżykiem…

ostatnio gówniarze z komunii bardziej myślą o prezentach nie mając pojęcia po co im ta komunia dlatego dorzuciłbym do łańcuszka biblie.

a te wszystkie droższe zabawki jak aparat,komputer itd można im kupić pod np. choinkę

jak do 100 zł to ja także bym kupił jakiś ładny łancuszek z krzyżykiem, albo jakiś ładny zegarek lub jakieś MP3/MP4

A skad w tym wieku mają wiedzieć po co im komunia? Czy Ty w tym wieku zdawałeś sobie z tego sprawę?

To nie oni chcą iść do komunii, tylko są do tego zmuszani przez rodziców, wiec o czym mają myśleć? Dla nich komunia to prezenty.

najlepiej się zapytać czym się interesuje, a z pewniaków to wieża, rower albo komp

mp3 albo mp4 :stuck_out_tongue: jeśli nie ma.

O.k. padło na MP3 :slight_smile:

Polecacie teraz coś w tej cenie ? +/- 15% wartości ceny.

Bo MP4 to chyba dużo więcej takie w miarę, nie ?

z tego co słyszałem, to dzisiaj na topie są laptopy :slight_smile:

dużo dzieci lubi grać w piłkę :stuck_out_tongue: tak więc kup mu jakąś piłkę oryginalną, dowiedz się jakiego lubi piłkarza, i kup mu koszulkę piłkarską.

albo jeśli masz znajmonych w anglii (ostatnio coraz więcej osób ich ma) to niech załatwią z sklepu klubu którego on lubi koszulkę z jego nazwiskiem (czasami na allegro takie są)

albo daj mu poprostu kasę.

Na co?Po co?

Wszystko tylko nie neostradę.

Bardzo dobry pomysł.

Z mp4 to iPod albo Creative.

areh, masz rację ale z drugiej strony rodzice powinni uświadomić dzieciaki ze komunia to nie tylko drogie prezenty a robią wręcz odwrotnie. ale to już zupełnie inny temat.

bez kitu… wypowiedzi niektórych mnie przerażają :shock: co za czasy teraz nastały żeby dzieciak w 2 klasie podstawówki dostawał komputer… żeby tylko… duża rodzina to w jeden dzień można zebrać cały elektroniczny sprzęt czyli od razu własny tv, własny komp (może jeszcze laptop żeby mógł z nim do kolegów wychodzić się chwalić :o ), wlasna wieża, może zaraz własne mieszkanie? kurde… jak tak dalej pójdzie to co te dzieci będą chciały na gwiazdkę czy urodziny jeśli we wszystko już będą zaopatrzone od komunii… :roll: kiedyś dzieciaki się cieszyły jak lalkę na gwiazdkę dostały a teraz pewnie będa wymagać gier komputerowych albo jeszcze lepszego sprzętu…

dobra, wracam do tematu… czemu nikt nie zaproponował jakiejś książki co? :stuck_out_tongue: heh… gość wyraźnie mówi że do 100 zł a wy jakieś laptopy proponujecie… najpierw radze się dogadać z rodziną, bo jak ktoś inny kupi mp3 czy mp4 to kupowanie drugiej takiej samej zabawki będzie bez sensu… a łańcuszek odradzam, ten to dzieciak dostanie od chrzestnych albo rodziców a przecież nie będzie nosił dwóch naraz…

Laptopy do 100 zł ? Brawo :clap clap

Jak już padło to polecam, Creativa muvo v100 512MB, do niedawna można go było nabyć w sklepie Vobis za 79 zł, lecz nie wiem dlaczego nie jest już w sprzedaży, ani na stronach ani w Vobisie…ale zawsze pozostaje allegro gdzie ceny za ten odtwarzacz są wyższe od 15 do 30%.

Creative MuVo V100 512 MB:

http://www.allegro.pl/item195595381_cre … wice_.html

Posiadam ją i cenię :wink: