Prezent na komunie

Witam :wink:

W tym roku razem z mamą idę na komunię :confused: mojej mamy chrześnicy !!

Lecz wszystko prawie git !!

Proszę o propozycje co można na tą komunię kupić.

POZDRO :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Ciężko określić ?

podaj orientacyjną kwotę ? Czym dziewczyna się interesuje :?:

dac kase w kopercie,tak się teraz robi :smiley:

Kase - łatwo powiedzieć. Ile tej kasy dać żeby było dobrze?

tyle ile się chce przeznaczyć na prezent.

Dajmy na to, że lubi grać to jakąś gre platformówkę, przygodową – bez krwawego (mocno!) zabijania.

Ja żadnych prezentów na komunie nie dostałem, a jedynie kasę (4000 złotych). Przedtem się dawało rowery, zegarki :wink:

KwOTA do 500 zł !!

Czym się interesuje ?

Nie wiem za bardzo :slight_smile: Ale na pewno przed kompem nie siedzi :smiley: I w gry nie gra :wink:

Myślę, że 300-400zł powinno być OK…

edit

w takim razie daj te 500zł i z głowy

A jeżeli ktoś jest chrzestnym, to o ile więcej kasy musi się liczyć?

No z 1000 zł mógłby dać.

A co do prezentu to…daj zegarek, będzie klasycznie. :stuck_out_tongue:

Kup dużego misia

Takiego większego od niej :wink:

a może lubie się stroic ;PP to kup jej jakis Ładny naszyjnik ;]

Albo Telefon :wink: Spokojnie za 500zł kupisz z aparatem 2.0mpx, mp3 i takie tam bajery

albo mp3/mp4/i-pod lub telefon

a jak będzie mieć już telefon bądź mp3?

no to jak mówiłem jakiś fajny Naszyjnik ;] :D:D

Kup zegarek i powiedź, że to taka tradycja z dziada pradziada ;] Trzeba jakoś te dzieciaki ostudzić bo niedługo będzie trzeba samochody kupować :?

Popieram.

My na komunię chrzestnej mojego taty kupiliśmy rower. I była strasznie zadowolona. :slight_smile:

Nie ma co pieniędzy dawać, kup zgarek Rolex’a albo Omega.

nie kupuj zegarka - to nie te czasy ! ludzie! toż to najgorszy prezent z możliwych!

daje się kasę w kopercie i mówi : “kup sobie coś ładnego - co będziesz chciał/a” - i tyle.

Polecam cyfrówkę. Nawet jak jest jakaś w domu to będzie tylko jej na jej własny użytek. Wiadomo podstawówka - wycieczki itp…

Najlepiej jakaś malutka i efektowna ( nie chodzi o parametry itp bo i tak nie wykorzysta, nie zauważy różnicy )

np: Casio EX-Z80

CASIO EX Z75

SONY DSC-W55

nie wiem dlaczego tak sadzisz, ale ja bez zegarka nie moge gdzies isc, a telefonu nie mam bo mi nie potrzebny