Prezent na walentynki ;)

Coś nie związanego z komputerami i elektroniką. Ponieważ zbliżają się walentynki to może napiszcie co można by dać albo zorganizować dziewczynie/chłoakowi na walentynki? :slight_smile:

Coś nie związanego z komputerami? Kup kajdanki i dwie osoby będą miały przyjemnosć z prezentu. :wink:

Dla chłopaka coś praktycznego, najlepiej związanego z jego zainteresowaniami, choć nie powinien się burzyć jak się sprezentuje jakiś kosmetyk/perfum, czy skarpety… :wink:

Z dziewczynami jest nieco “trudniej” i najbezpieczniejsze są kwiaty, ewentualnie jakaś “błyskotka”/biżuteria, coś innego (według mnie) wymaga poznania danej dziewczyny.

ja tam radzę kupić płytę z piosenkami który lubi dany ''człowiek" xD

Może jakiś scyzoryk lub podobny gadżet dla chłopaka?

Mój kolega w tym roku kupuje swojej dziewczynie pierścionek - nie zaręczynowy - z zapisem bicia jego serca i inskrypcją “moje serce bije dla ciebie” czy coś w ten deseń. Podobno można taki prezent dać i kobiecie i facetowi.

Własna twórczość serdeczna. Wiersze.

a może coś co wypełni ją ciepłem - ogrzewacz :P 

ugotuj coś dobrego, kolacja, ładne nakrycie stołu, nastrój romantyczny …

Ciekawe pytanie/ głupie

Skoro to jest dziewczyna/chłopak wiec ta osobę znamy, to powinniśmy wiedzieć sami co jej sprawi przyjemność. brak tej wiedzy świadczy o nas raczej negatywnie.

Hm… nic?

To jest sztuczne święto, które na komercyjną drogę zrzuca coś głębszego. 

Ja wiem, wielu na to przystaje… “bo to takie modne…”. 

 

Tak naprawdę natomiast wystarczy sama obecność.

Dowód, że człowiek dla człowieka jest ważny.

 

Oczywiście mówię o sytuacji, który ktoś to rozumie. Jak nie to faktycznie, może prezent “zaspokoi”.

W pełni się zgadzam z lukasamd, dość że to święto jest komercyjne to jeszcze żeruje na prymitywnych instynktach. W komunie był dzień kobiet, dlatego może właściwą propozycją były by czerwone goździki lub rajstopy. Zresztą olać to, jeżeli kobieta bądź mężczyzna twojego życia wymaga od ciebie żebyś bawił się w psełdoświęta, to nie jest warta|wart żadnego prezentu.  

Dzis wszystko jest sztuczne i wymuszane,  przez media i reklamę.

A jak nam dzień ten  upłynie i 2 osobie zależy od nas. To “święto” jest dla wszystkich par, ale chyba głównie dla potencjalnych przyszłych, można wysłać walentynkę i się nie wygłupić.

 

Narzekają głownie chyba ci co nie maja adresu do wysłania walentynki i prezentu heheh

A czemu koniecznie tak? Ja swoją walentynkę wysłałem/dałem i wcale nie jest to przedmiot żaden :stuck_out_tongue:

Ogrzewacz benzynowy na przykład to chyba dalej lepszy prezent dla faceta. Kolejny gadżet. :slight_smile:

@cruelSky, tu może chodziło o ogrzewacz do rąk, ale nie benzynowy :wink:

Coś takiego: http://www.empik.com/zimowe-opowiesci-ogrzewacz-do-rak-renifer-edl-sp-z-o-o,p1079364639,gadzety-p