Prezentacja aplikacji i dodatkowych materiałów dla słuchaczy - niedozwolone?

To jeden z moich materiałów nt. RMF Classic. Takie materiały są niedozwolone?? Takie pokazywanie to coś złego na YT?
Myślałem, że udostępnienie swojego dzieła na pewnej grupie technologicznej, to nic takiego, a tu masz. Dostałem taki komentarz:

Generalnie nie przypominam sobie takiej prośby, a nikt z moderatorów również nic o tym nie wspominał. Regulamin to regulamin. Ta grupa dotyczy materiałów i treści tworzonych przez Blackwhite.
Proponowałbym również powrót do wcześniejszej reklamy jaką tutaj dodałeś, gdyż jest to plagiat. To, że stworzyłeś jakiś film wręcz mówiąc momentami to samo co jest w bazowym tekście świadczy tylko na Twoją niekorzyść i podanie w opisie linku do artykułu (swoją drogą błędnego) nic tutaj nie zmienia. Już kilka takich osób było w polskiej topce, którzy 1:1 kopiowali artykuły pisane na yt…

No ok, może tylko materiały od Blacka, więc ten post wywalony - już go nie ma, ale plagiat?? :open_mouth:

Już robilem inne materiały tego. typu: appka mobilna Eski, Eski Rock, etc. Miałem w planach jeszcze stronę RMF Maxxx (appka zrobiona), MeloRadio i Super Nova.

Plagiat w jakim sensie?

No… nie wiem. Wydaje mi się, że to hejt. Same filmiki OK?

Nie widzę tu żadnego problemu

Ktoś inny się wypowie?

Jak dla mnie ten cytowanych tekst nie podpada pod hejt.

By ocenić plagiat pewnie trzeba obejrzeć wideo.

Można by założyć, że pisane wideo na YT zostało pomylone z takim co czyta Iwona; raczej tylko WP, Onet i Interia oszczędzają i montują materiały wideo jak slajdy z PowerPointa.

Tu macie playlistę:
Aplikacje radiowe i materiały dla słuchaczy - YouTube

Temu, co pisze ten zacytowany komentarz chodzi o film Eskowy (ateriały na stronie WWW). Przedostatni na liście.

To nie plagiat. To prawo cytatu. Mówisz o źródle więc nie ma spiny.

1 polubienie

OK, ale już o radiach nie zrobię filmików, bo powywalałem aplikacje. Po temacie. Te SuperNova i MeloRadio tylko wywaliłem.

[EDIT]
Sorki, pomyliłem się… Zostawiłem sobie MeloRadio i SuperNova. :slight_smile: Wywaliłem tylko Rock Radio i AntyRadio, bo to też planowałem, ale… OK :slight_smile: Temat do zamknięcia, bo już dałem też info na karcie społeczności.

To nie jest plagiat. Ktoś komentujący tam chyba nie wie, co to jest. :slight_smile:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.