Prezentacja Flash - co i jak. Pomocy

Witam!

Mam 15lat (malo wazne) i musze zrobic prezentacje na historie (termin do kwietnia) o Auschwitz.

Chcialbym ja zrobic w technologi flash, jest ona bardziej efektywna niz power point (pracuje w power poincie od 5 lat wiec umiem tam to i owo) problem tkwi w tym ze nie mam pojecia o skryptach pod flasha itp… Poprostu jestem nowy.

I tu kieruje prozbe do was.

Moglby mi ktos dac linki, napisac, opisac itp… nie zrobic! Chce tylko instrukcje z ktorych bede mogl samodzielnie to zrobic.

Dziekuje.

http://www.google.pl/search?hl=pl&sourc … =&aq=f&oq=

  1. )Googlanie nic nieboli…

  2. ) Niestety pojęcie Flash jest nieco rozległe, zależy jaki program chcesz użyć to stworzenia prezentacji.

Adobe Flash ? Macromedia FLASH ? Aligator Flash ? SWiSH miniMax2 ? Flash Album Creator 2.15 ?

3, ) Nie jestem pewien ale Power Point ma chyba export do SWF?

Zanim napisalem na forum szukalem poradnikow itp… dotyczacych prezentacji.

Nie znalazlem w Power Point owej opcji.

Chcialbym uzyc Flash MX 2004 Pro.

Chce zrobic menu (intuicyjne mozliwe ze z mini filmikami prezetujacymi tresc slajdu). Na kazdym slajdzie Film, Obraz, Dzwiek. Slajdow z 6 (mala prezetacja) z przyciskami Do menu, dalej, wstecz itp…

Wiem to mozna zrobic w Power Poincie ale chcem zrobic to w czyms innym, chyba ze polecacie zebym w czyms innym zrobil.

fudzis , nazwij temat konkretnie i popraw błędy. Na forum używamy polskiej pisowni. Wypracowania też tak piszesz?