Prezentacja jako wygaszacz ekranu

witam,

dostalem “zlecenie” od nauczyciela, a raczej poprosil mnie by rozwiazac pewnie problem, ktory nie jest do rozwiazania, jednak wpadlem na pomysl by po jakims czasie “aktywnej pracy” systemu win xp pro, w tym przypadku odtwarzanie teledyskow, (para autorskie zachowane itd. wszystko legalnie) by wlaczyl sie wygaszacz ekranu ktorym jest prezentacja szkoly, zrobiona w chyba power poincie (ale reki nie dam uciac, takze nie jestem w stanie teraz powiedziec, jaki jest format prezentacji). Czyli chodzi i o to, jak ustawic prezentacje jako wygaszacz ekranu, prsze o w iare szybka i sensowna pomoc :smiley:

Na forum nie odrabiamy prac domowych.

nie, nie zrozumielismy sie,to nie jet zadanie domowe, tylko porpstu nauczyciel poprosil mnie i kolege bysmy sie tym zajeli, nie mamy z tego zadnych korzysci. po prostu. szukam na necie, szukam iznalesc ni moge wiec, na forum pisze, chyba od tego jest prawda?? wiec podkreslam jeszcze raz TO NIE JEST PRACA DOMOWA

a google?

http://office.microsoft.com/pl-pl/power … 31045.aspx

na tej stronie tez juz bylem, mi chodzi o to by uzyc prezentacji jako pliku jednego gotowego, nie poszczegolnych obrazow, nie wiem, zszukam jakis konwerterow czy cos ale nie ma takich chyba:/

Jeżęli możesz przekonwertować prezentację na EXE (wydaje mi się, że są programy które tak zapisują) to EXE od SCR róznie się praktycznie tylko rozszerzeniem. Jeżeli zmienisz na .scr to będzie to “wygaszacz”.