Prezentacja nie ma ikon

Mam pytanie gralem w gre i cos nacisnolem i na pasku zadan po prawej stronie tam gdzie jest zegar pojawilo mi sie ustawienia prezentacji sa wlaczone i nie ma ikon prosze wylączyłem ją ale dalej ich nie bylo wiec nacisnalem prawym przyciskiem myszy na pulpit i wybralem widok i na dole bylo zaznaczone ze ikony sa wyswietlane wiec nacisnolem zeby niebyly wyswietlane a potem zeby byly ikony pojawily sie ale jak mowilem wylaczylem prezwentacje i wylaczylem lapka za jakas godzine go wlaczylem znowu zeby se pograc i znowu nie bylo ikon ta prezentacja byla wlaczona tak przynajmiej bylo na pasku zadan bo gdy wszedlem w panel sterowania i w centrum mobilnosci w systemie tam bylo ze prezentacja jest wylaczona prosze o pomoc z gory thx

Zaqqexp ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

a przywracanie systemu pomoglo by jesli tak to prosze zeby ktos powiedzial mi jak to sie robi w viscie