Prezentacja ! W czym zrobić?

Witam ! Zostałem wytypowany przez klasę i nauczycieli o zrobienie prezentacji multimedialnej o dopingu. Znam się na kompach, a bardziej HTML, PHP niż grafika komputerowa. Prezentacja musi być naprawdę super i nie wiem w czym zrobić ( Power Point odpada !). Myślałem nad Flash Macromedia lub darmowym Blenderze. Nie umiem tych programów. Uwaga WAŻNE ! MAM NA TO tylko MIESIĄC ! Proszę o pomoc

Nie rozumiem. Dlaczego Power Point odpada?

Jest o wiele prostszy od Macromedii Flasha (zwłaszcza, że piszesz, że się nie znasz na grafice).

Flasha nie znasz to i pewnie nie masz kupionego - wersje trial zaś -mam wątpliwości czy zezwalają na udostępnianie prac w niej zrobionej.

Swish Max będzie i prostszy i o wieeeeeeele tańszy.

Blender raczej jest do czego innego. Niby można zrobić animacje taką ale musiałbyś chyba nie spać przez miesiąc i go poznawać…

Zostań przy PowerPoincie… lub pobaw się Swishem (trial na 15 dni jest dostępny po angielsku lub trial po polsku bez możliwości zapisu). Cena - poniżej 100zł dla uczniów…

Ja polecam Flasha…

Do zrobienia prezentacji potrzebne są tylko podstawy, wiec w pół miesiąca będziesz miał niezłą animację.

Poczytaj tutki popytaj o konkrety i powinno się udać.

Powodzenia!

Nie polecam ;/

Dźwięki strasznie się zniekształcają, i grafika wychodzi też kiepska…

Jeśli już w tą stronę to polecam Ulead Video Studio

To jednak wybiorę ten program: Ulead Video Studio ! Werjsa 30 mi w zupełności starczy !

  1. Prezentacja będzie wyświetlana najprawdopodobniej na projektorze. Czy jakość będzie dobra??

  2. Temat tej prezentacji to doping, więc będę musiał tam włożyć jakiś tekst i zdjęcia. Da radę ?

W Uleadzie : to zależy od jakości zdjęć.

Aha… i zapisz w formacie dvd…

Spokojnie! W UVS masz sporo efektów tekstu.

Oprucz tego jest też dużo efektów przejść.

Z WMM musiałbyś eksportować na max opcjach.

Jak już WMM to ja jednak wolę zamiast niego Camtasie.

jedno pytanko… czemu nie power point ??? to jest program idealny do tego typu prezentacji wiec nie bardzo rozumiem czemu na sile wciskac jakies makromedie i blendery i filmy… troche grafiki i tekstu w zupelnosci wystarczy… aha i cos czuje ze jak juz sie uprzesz to bedziesz mial problem z

odpaleniem tego wszystkiego na kompie w klasie a bo to jakis wtyczek nie ma kodekow i prezentacja robiona w 1 miesiac przepadnie a tak odpal Power Pointa posiedz 3 dni zapisz w pps-ie i bedzie smigac… troche juz robie prezentacje na studia i juz takie motywy widzialem jak brak glosu skaczace filmy… przemysl to jeszcze raz. pozdrawiam