Prezentacja ! W czym zrobić?

(Krykadam) #1

Witam ! Zostałem wytypowany przez klasę i nauczycieli o zrobienie prezentacji multimedialnej o dopingu. Znam się na kompach, a bardziej HTML, PHP niż grafika komputerowa. Prezentacja musi być naprawdę super i nie wiem w czym zrobić ( Power Point odpada !). Myślałem nad Flash Macromedia lub darmowym Blenderze. Nie umiem tych programów. Uwaga WAŻNE ! MAM NA TO tylko MIESIĄC ! Proszę o pomoc

(Venger) #2

Nie rozumiem. Dlaczego Power Point odpada?

Jest o wiele prostszy od Macromedii Flasha (zwłaszcza, że piszesz, że się nie znasz na grafice).

Flasha nie znasz to i pewnie nie masz kupionego - wersje trial zaś -mam wątpliwości czy zezwalają na udostępnianie prac w niej zrobionej.

Swish Max będzie i prostszy i o wieeeeeeele tańszy.

Blender raczej jest do czego innego. Niby można zrobić animacje taką ale musiałbyś chyba nie spać przez miesiąc i go poznawać...

Zostań przy PowerPoincie... lub pobaw się Swishem (trial na 15 dni jest dostępny po angielsku lub trial po polsku bez możliwości zapisu). Cena - poniżej 100zł dla uczniów...

(Rosa Killer) #3

Ja polecam Flasha...

Do zrobienia prezentacji potrzebne są tylko podstawy, wiec w pół miesiąca będziesz miał niezłą animację.

Poczytaj tutki popytaj o konkrety i powinno się udać.

Powodzenia!

(Rosa Killer) #4

Nie polecam ;/

Dźwięki strasznie się zniekształcają, i grafika wychodzi też kiepska...

Jeśli już w tą stronę to polecam Ulead Video Studio

(Krykadam) #5

To jednak wybiorę ten program: Ulead Video Studio ! Werjsa 30 mi w zupełności starczy !

1. Prezentacja będzie wyświetlana najprawdopodobniej na projektorze. Czy jakość będzie dobra??

2. Temat tej prezentacji to doping, więc będę musiał tam włożyć jakiś tekst i zdjęcia. Da radę ?

(Rosa Killer) #6

W Uleadzie : to zależy od jakości zdjęć.

Aha... i zapisz w formacie dvd...

Spokojnie! W UVS masz sporo efektów tekstu.

Oprucz tego jest też dużo efektów przejść.

(Wojdano) #7

Z WMM musiałbyś eksportować na max opcjach.

Jak już WMM to ja jednak wolę zamiast niego Camtasie.

(Sarej) #8

jedno pytanko... czemu nie power point ??? to jest program idealny do tego typu prezentacji wiec nie bardzo rozumiem czemu na sile wciskac jakies makromedie i blendery i filmy... troche grafiki i tekstu w zupelnosci wystarczy... aha i cos czuje ze jak juz sie uprzesz to bedziesz mial problem z

odpaleniem tego wszystkiego na kompie w klasie a bo to jakis wtyczek nie ma kodekow i prezentacja robiona w 1 miesiac przepadnie a tak odpal Power Pointa posiedz 3 dni zapisz w pps-ie i bedzie smigac... troche juz robie prezentacje na studia i juz takie motywy widzialem jak brak glosu skaczace filmy... przemysl to jeszcze raz. pozdrawiam