"Prezentacja" wideo - miksowanie w czasie rzeczywistym

Cześć :slight_smile:

Potrzebuję programu (najlepiej darmowego), który pozwoli mi na miksowanie wideo w czasie rzeczywistym, tak, abym mógł ustawić jedną zapętloną animację na “tło” a na niej puszczać wtedy kiedy potrzebuję kolejne fragmenty wideo (coś jak wciskanie spacji w powerpoincie - odtwarzam kiedy chcę, a nie dostosowuję się do jednego długiego nagrania). Nie wiem czy powyższe wyjaśnienie jest zrozumiałe więc podam przykład: Chodzi o uzyskanie takiego efektu jak na wszelkich galach, talkshowach i innych telewizyjnych programach - jest sobie w studio ekran na którym standardowo wyświetla się np logo programu z lekką animacją(to by było tp moje tło), prowadzący gada, gada, gada i nagle zapowiada np. wideo o zaproszonym gościu i w tym momencie realizator puszcza wideo na tamtym ekranie. To jest własnie co chcę uzyskać. Jedno wideo na tło, a wtedy kiedy potrzebuję puszczam na tym kolejne nagrania z “kolejki”. I to wszystko chciałbym puścić na monitor/tv/projektor przez vga lub hdmi. Widziałem różne programy typu videodj, ale większość zawiera skomplikowane efekty i inne bajery więc kosztuje ponad kilkaset dolców. Mi chodzi o bardzo prostą rzecz więc może jakiś prosty program się znajdzie. Platforma to najlepiej Windows ale może być też Linuks.

Jeśli ktoś zrozumiał powyższy tekst pomimo mojego chaotycznego pisania, a miał styczność z oprogramowaniem, które na takie coś jak w opisie pozwoli to proszę o pomoc

Takie coś robi się mikserami hardwareowymi, a nie zwykłymi programami.