Prezentacja zdjęć

Witam,

za kilka dni moja mama będzie obchodzić urodziny. Z tej okazji chciałbym stworzyć dla niej prezentację zdjęć w takim formacie jak:



Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc zrobić taką prezentację? Czy istnieje gotowy program? Posiadam Sony Vegas Pro tylko przyznam szczerze, że nie wiem jak dzięki niemu zrobić takie efekty. Z góry bardzo dziękuję za pomoc

Ktoś nagrywał jak wyrównywał zdjęcia swoje z okresu chyba minimum 23 lat aż do ślubu, możesz spróbować znaleźć i zobaczyć czy robił to w darmowym programie i może problemem być jak został wydany tylko na OS X / macOS.

Znam taki program.
“PictureToExe”

A rzeczywiście to nie jest animacja starzenia twarzy przez np. 60 lat dzień po dniu, a zbitka coraz nowszych zdjęć z coraz starszą osobą… :rofl:

Tylko jak za pomocą takiego programu dodać ruchome tło?

Sprawdź w efektach windows live movie maker jest ich bardzo dużo i te związane z tłem również.

1 polubienie

Problem, że podajesz mu wersje z czasów XP/Visty a nie Live Movie Maker z 2010-2016.

1 polubienie

Człowiek pisze, że posiada Sony Vegas Pro, a wy mu polecacie Windows Movie Maker :laughing: No padłem na twarz :laughing:

To go tu poinstruuj, ale jak nie potrafi tego zrobić w Vegas to niech się uczy na czymś prostym.
Do takich rzeczy wystarczy ActivePresenter, dosyć przystępny.

Czy istnieją gotowe szablony do pokazów zdjęć? Zależy mi na ruchomym tle

Wytłumaczę ci łopatologicznie:

  • to jest portal dobreprogramy.pl
  • więc może są tu tego typu programy?
  • tak są,
  • jak je znajeść?
  • wybrać z menu kategorie która cię interesuje czyli > Programy > Grafika > Tworzenie grafiki prezentacyjnej
  • sortujesz np. po ilości pobrań,
  • szukasz który jest darmowy
  • ściągasz
  • szukasz na Youtube poradników jak się używa tego programu,
  • działasz!

Pierwszy lepszy przykład:


Na YT lub w google wpisujesz: photo slide by “PhotoStory 3”

i już masz x przykładów.