Prezentacja

Mam za zadanie zrobic prezentacje w Power Poincie(wersja 2002). Potem bede ja odtwarzał w szkole. W prezentacji mam wstawione klipy multimedialne(mpg itp.). Maja one wszystkie przypisane źródło. Chce je pobierac z CD W moim przypadku jest to D:… . Jednak nie wiem jaką litere ma naped cd w szkole. Cz mozna jakos zmienic ta sciezke bez usuwania klipu, bo kombinje ale nic mi nie przychodzi do głowy. Może ktoś pomoze mi rozwiazac ten problem.

Skoro masz całą prezentację w konkretnej lokazlizacji na dysku, to po nagraniu wszystkich niezbędnych rzeczy na CD prezentacja będzie się otwarzać prawidłowo

Niestety tak nie jest. Każdy obiekt filmowy ma konkretną ścieżke np. D:. I ja mam tak własnie przypisane ścieżki do wszystkich klipów, ale jak bede ja chciał odtworzyc w szkole na komputerze który ma dysk cd o lokalizacji F:\ to bedzie juz problem. Musiałbym zmieniac lokalizacje do wszystkich objektów recznie.

juveziom0 a nie mogl bys zrobic prezentacji na dysku ze sciazka C:\ potem nagrac na CD i w szkole na chwile skopiowac chodzby na PULPIT?? bo wtedy powinna dzialac. A po wszystkim wywalic.

Tylko po co ?

Wystarczy jedynie dać wszystkie klipy do jednego foldera

z prezentacją i do tej lokalizacji przypisać linki.

Potem Prezentację + folder plików nagrywasz na płytę

Spróbuj całą prezentację umieścić w jednym folderu - Prezentacja. Wszystkie pliki multimedialne też. W ścieżce do pliku w prezentacji zamiast:

Wpisz:

I zobacz

Plik=>Spakuj na dysk CD(pokazujesz lokalizacje i nazywasz jakoś prezentacje)=>Kopiuj na CD(można na dysk i potem nagrać)i potem wystarczy tylko CD/DVD włożyć do napędu, sekundke poczekac i prezentacja sama się odpali