Prgram do robienia ukrytej partycji i zapisania recovery

Witam,

mam takie pytanie, szukam programu który zrobił mi obraz wybranej części dysku np: C: czyli system i dane i zapisze go na ukrytej partycji. Do tego zrobi jeden podstawowy obraz czystego systemu i np. drugi ze zmianami czyli taki różnicowy czy przyrostowy. Żeby odtworzyć obraz nie chciał bym instalować systemu i potem przywracać tylko zrobić to tak jak jest w lapkach, czyli naciskam klawisz czy kombinacje klawiszy i się przywraca z tej ukrytej partycji. Szukam takiego rozwiązania już dłuższy czas i nie znalazłem, testowałem też kilka różnych ale żaden nie miał takich opcji.

Jeśli przypadkiem Twoja płyta główna jest firmy Gigabyte , to taką opcję masz w jej oprogramowaniu. Akurat ja z tej opcji korzystam.

Nie ma tam jednak możliwości robienia zmian przyrostowych, jedynie każdorazowo pełne Recovery partycji C na wydzielonej części (partycji) dysku.

Faktycznie mam płytę tej firmy ale w stacjonarnym, a tą partycję chce zrobić na lapku Dell.

Przychodzi mi na myśl jedynie to: http://www.dobreprogramy.pl/EASEUS-Todo … 22322.html